Çözüldü Oppo A74 kullanım kılavuzundaki yazı

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Merhaba öylesine kullanım kılavuzunu okuyordum ve şöyle bir yazı gördüm "cihazı, yumuşak mobilyalar üzerindeyken şarj etmeyin" ben hep yatağımın üzerine koyup şarj ederim normalde böyle şeylere takılmam ama merak ettim neden böyle bir yazı yazmışlar? :D

Ekli dosyalar

• resim_2023-03-05_205825628.png
    resim_2023-03-05_205825628.png
    16.9 KB · Görüntüleme: 29

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Ekran görüntüsündeki yazana bakarsak demekki yumuşak mobilya üstünde telefon hava almıyormuş hava alması için yumuşak mobilya üstünde şarj edilmeyecekmiş.
Ben böyle anladım açıkçası

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba öylesine kullanım kılavuzunu okuyordum ve şöyle bir yazı gördüm "cihazı, yumuşak mobilyalar üzerindeyken şarj etmeyin" ben hep yatağımın üzerine koyup şarj ederim normalde böyle şeylere takılmam ama merak ettim neden böyle bir yazı yazmışlar? :D
Isınmasını kolaylaştırdığı için.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Malumunuz şarj olurken cihaz ısınır ve bu ısınmayı yumuşak yanı kumaş türü birşeyin üzerine koyarsanız telefon şarjın ve kumaş türü yada yumuşak ürünün üzerinde ısınması dahada artacaktır buda tele ve pile zarar verecektir.

Upvote 0
Çözüm