Çözüldü Oppo a74 şarj animasyonu

Emir Bozat

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Oppo a74 Yurtdışı cihazlarda şarj animasyonunda 'flash charge' yazıyor ama yurt içi cihazlarda yazmıyor neden böyle başka modellere baktığımda onlarda yazıyor

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo a74 Yurtdışı cihazlarda şarj animasyonunda 'flash charge' yazıyor ama yurt içi cihazlarda yazmıyor neden böyle başka modellere baktığımda onlarda yazıyor
Merhaba

Yurtdışı ve yurtiçi cihazların aynı model olmasına rağmen yazılımlarında, özelliklerinde farklılık olabiliyor. Flash Charge Oppo'nun hızlı şarj çeşitlerinden birisi.
Bunun gibi Super VOOC Fast Charge 2.0, Quick Charge 4.0 çeşitleri de var.
A74'ün yurtdışı için üretilenine Flash Charge desteğini vermişlerdir. Yurtiçi cihazlarda bu destek mevcut değildir.

Upvote 0

Emir Bozat

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Merhaba

Yurtdışı ve yurtiçi cihazların aynı model olmasına rağmen yazılımlarında, özelliklerinde farklılık olabiliyor. Flash Charge Oppo'nun hızlı şarj çeşitlerinden birisi.
A74'ün yurtdışı için üretilenine Flash Charge desteğini vermişlerdir. Yurtiçi cihazlarda bu destek mevcut değildir.
Kesinmi Türkiye'de mevcut değil nerde yazıyor
Mesajlar birleştirildi:

Merhaba

Bazı modellerde yazıyor ama Türkiye cihazlarında Super VOOC var mesela

Son düzenleme:
Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Super VOOC desteği olan cihazlarda şarj olunca animasyonda Super VOOC yazıyor oppo a74 cihazlarında flash charge olmasına rağmen yazmıyor ve oppo'nun sitesinde görüntülerde flash charge yazıyor
Siz forum profilinizde telefon modelinizi A9 2020 seçmişsiniz. A74 kullanıyorsanız daha önce Flash Charge yazıyor muydu?

Upvote 0

Emir Bozat

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Siz forum profilinizde telefon modelinizi A9 2020 seçmişsiniz. A74 kullanıyorsanız daha önce Flash Charge yazıyor muydu?
Ben cihazı alacağım ondan soruyorum oppo a74 kutu açılım videolarını vb izledim ve kullanan bi arkadaşa sordum ondada yoktu ama yurt dışı olan a74 cihazlarda var ve yurt içi Super VOOC desteği olan cihazlarda yazıyor ama a74 de flash charge yazmıyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben cihazı alacağım ondan soruyorum oppo a74 kutu açılım videolarını vb izledim ve kullanan bi arkadaşa sordum ondada yoktu ama yurt dışı olan a74 cihazlarda var ve yurt içi Super VOOC desteği olan cihazlarda yazıyor ama a74 de flash charge yazmıyor
@Emir Bozat bey takımtınızı anlıyorum ama bu söz konusu edilecek sorun değil.

İngilizce menü kullanımda flash charde yazar.

Ayrıca tüm modellerde vooc desteği olnlarda yazıyor.

Alacağınız ürün eğer oppo satış noktalarından olursa emin olun garantili orjinal üründür.

Upvote 0

Emir Bozat

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
@Emir Bozat bey takımtınızı anlıyorum ama bu söz konusu edilecek sorun değil.

İngilizce menü kullanımda flash charde yazar.

Ayrıca tüm modellerde vooc desteği olnlarda yazıyor.

Alacağınız ürün eğer oppo satış noktalarından olursa emin olun garantili orjinal üründür.
Okb yüzünden bireyden girsem bireyde tıkanıyorum ingilizce menü kullanıca yazdığını nereden öğrendiniz ayıp olmassa sorması

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Okb yüzünden bireyden girsem bireyde tıkanıyorum ingilizce menü kullanıca yazdığını nereden öğrendiniz ayıp olmassa sorması
Tıkanmayınız,telefonu aldığınızda ingilizce menü kullanırsanız görebilirsiniz.
İzlediğiniz videolar yabancı büyük ihtimal le.

Upvote 0
Çözüm