Oppo a74

A74 eski

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ben bu kadar sıkıntılı telefon görmedim 2021 de telfon aliyorsun 10 ay kullanıyorsun 10 ay boyunca sürekli kasıyor şu an tendyolda bile kasmaya başladı oyunlardan söz etmicem bile çözüm yok arkadaşlar oppo alınmaz kamera zaten rezalet bir şekile geldi guncelemeden sonra zaten fotoğrafin kalitesi bile düştü ben bı destek istiyorum bu telfon niye bu kadar kasıyor anlamıyorum

BeatdownTR

Üyecik
Üye
Cihaz
A74
Şu an bu mesajı yazarken bile kasıyor. Malesef sebebi farklı işlemci kullanılması. Google uygulamalarını da buna dahil edebiliriz. YouTube, Mağaza ve Chrome fena kastırıyor.

worlock

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Ben bu kadar sıkıntılı telefon görmedim 2021 de telfon aliyorsun 10 ay kullanıyorsun 10 ay boyunca sürekli kasıyor şu an tendyolda bile kasmaya başladı oyunlardan söz etmicem bile çözüm yok arkadaşlar oppo alınmaz kamera zaten rezalet bir şekile geldi guncelemeden sonra zaten fotoğrafin kalitesi bile düştü ben bı destek istiyorum bu telfon niye bu kadar kasıyor anlamıyorum
Direk 12 mi kurdunuz başka işlem yaptinizmi

ihsankoksalx

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Allah belasını versin böyle telefonun. 12'den sonra daha ne kadar kötü olabilir ki illa bir iyileşme vardır diye gelen güncellemeleri yüklüyorum telefon daha da kötü oluyor. ROM yükleme olayını falanda kapatmışlar sürümü aşağı çekemiyorum. Daha 3. taksitini ödediğim telefonun haline bak anneme verdiğim 2017 model Huawei daha iyi performan veriyor. Küfür etmemek için kendimi öyle tutuyorum ki. Tüketici mahkemesine dava açacağım.

ceyhunlts

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
trendyolda kasmasının sebebi siz telefonunuz değil . Trendyolun kendisi.

sy1453

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
yeni güncelleme geldi a74 kullanıcıları, kamera ve sistem hataları içinmiş.