Çözüldü Oppo a74

OPPOTüRKİYE14

Yeni Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo a74 coloros 13 alirsa arayüz 60 fps
olucakmi?

Telefonun performansi articakmi?

Her zaman acik ekran kişiselleştirilebilir olucakmi?

Coloros>miui

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Elinizdeki cihazdan sizin için inanılmaz olsun sorun suz olsun istiyorsunuz anladığım bu. Sizin için özelliklerini paylaşıcam siz cihazı yeni almıs sınız sanırım ki alırken ona göre değerlendirmek ihtiyacınız dogrultusunda bir cihaz almak gerekirdi ki bu konuları müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Oppo Resmi sürümden inceleyebilirsiniz.
Kaynak:Oppo

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo a74 coloros 13 alirsa arayüz 60 fps
olucakmi?

Telefonun performansi articakmi?

Her zaman acik ekran kişiselleştirilebilir olucakmi?

Coloros>miui
Coloros 13 alırsa bunların olacağının olmayacağının sormanız ,gelecekten haber bekleyen müneccime başvurmuş gibi soruyorsunuz.
Siz ne istediğinizi biliyor musunuz da bize bunu soruyorsunuz siz cihazınızı tanıyın tam olarak performans olarak nasıl olduğunu bir idraki edin sonra coloros 13 den beklentiniz olsun.

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Coloros 13 alırsa bunların olacağının olmayacağının sormanız ,gelecekten haber bekleyen müneccime başvurmuş gibi soruyorsunuz.
Siz ne istediğinizi biliyor musunuz da bize bunu soruyorsunuz siz cihazınızı tanıyın tam olarak performans olarak nasıl olduğunu bir idraki edin sonra coloros 13 den beklentiniz olsun.
@Elif Hanım bana bu yeni üye bana birisini hatırlattı. O kişide sürekli böyle sorular soruyordu. Yeni hesap açmış olabilir, dikkat edin.

Upvote 0

OPPOTüRKİYE14

Yeni Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer
Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Hocam telefonu alali 1 hafta oldu
Mesajlar birleştirildi:

İlk konu acisim bu arada

Bu konuyu başkasımı açtı acaba ilk açtığım konu diyorsunuz da elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz ama sürekli aynı şeyleri yapıyorsunuz.

Upvote 0

OPPOTüRKİYE14

Yeni Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
Diğer

Bu konuyu başkasımı açtı acaba ilk açtığım konu diyorsunuz da elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz ama sürekli aynı şeyleri yapıyorsunuz.
Hocam ilk defa paylastim alla alla benmi anlamadim

Upvote 0