Oppo A9 2020 ColorOS 11 sonrası oluşan sorunlar ve çözümleri burada paylaşalım

TUNCAY

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Merhaba kamera üst simgede yok ne yapmalıyım

iFurkan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Şarj konusunda biraz telefonu kapatınız biraz beklesin.

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.
Yardımınız için teşekkür ederim. Şu an normal seyrinde her şey daha akıcı kullanıyorum diyebilirim. Hatta bu temaların çalışması falan güzel olmuş değişiklik oldu. :) Ama yine de bi iyileştirme güncellemesi şart gibi. Son olarak kolay gelsin iyi forumlarr

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yardımınız için teşekkür ederim. Şu an normal seyrinde her şey daha akıcı kullanıyorum diyebilirim. Hatta bu temaların çalışması falan güzel olmuş değişiklik oldu. :) Ama yine de bi iyileştirme güncellemesi şart gibi. Son olarak kolay gelsin iyi forumlarr
Sevindim sıkıntı olmamasına,rica ederim.

İleride elbet iyileştirme güncellemeleri gelecektir sorunlar oluşup bildirilirse.

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Buna çözüm bilen var mı acaba
Android 11 ile APK uygulama yükleme zorlaştırıldı ( bazıları yüklenebiliyor) hatta dosya yöneticisine girdiğinizde android klasöründe bulunan dosyalara kısıtlama söz konusu. ( APK dosyasını indirdiğiniz uygulamanın ayarlardan bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükle seçeneğini aktif ederek deneyin olmuyorsa en başta yazdığımdır.)

Son düzenleme:

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
a9 da 3gb ram a5 de 3 gb ram neden bizimki almiyor hâlâ anlamiyorum..