Oppo A96 colorOS 13

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Peki herzaman acik ekranda coloros 12deyken gorsel koyabiliyomuydunuz yoksa coloros 12dede varmiydi cunku bizde boyle gorsel paylasicam
Mesajlar birleştirildi:

Suan coloros 12 coloros 13 ile gelirmiki ?
Evet coloros 12 varken de vardı bende oppo A serisi cihazlara her zaman açık ekran özelliklerinin çoğunu vermiyor.Reno serisi olup olmayan bazı modeller de var örneğin reno5 lite

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli aynı şeyi söylemenize gerek yok o zaman karşılaştığım sorun çok can sıkıcıydı.Redmiyi de denedim yazılım sorunlarından dolayı reno7 aldım.
Mesajlar birleştirildi:

Zen mode uygulamasıyla oppo not uygulaması eklenmiş.Görselleri paylaşıyorum
Sürekli söylemedim siz sürekli şikayetçiydiniz size o bakımdan öyle gelmiştir.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli aynı şeyi söylemenize gerek yok o zaman karşılaştığım sorun çok can sıkıcıydı.Redmiyi de denedim yazılım sorunlarından dolayı reno7 aldım.
Mesajlar birleştirildi:

Yağmurdan kaçarken doluya tutuldum xiaomideki yazılım sorunları gerçekten can sıkıcı.Yaşadığım yazılım sorunları nedeniyle redmiyi de elden çıkardım reno7 aldım.Oppo kendini düzeltmeye başlamış gibi ilk defa bir güncellemeyi bu kadar erken Türkiye'de kullanıma sundu.Oppoya alışmışım başka telefon kullanamadım.Güncellemeye gelince ben coloros 13'ü çok beğendim yeni gelen kuantum animasyon motoru 4.0 çok iyi çalışıyor.Not ve zen mode uygulamalarının da gelmesi iyi olmuş.Ufak tefek eksikler var,meselâ yeni duvar kağıtları gelmedi ama büyük ihtimal düzeltme güncellemesiyle gelecektir.Bataryada ciddi bir değişiklik yok gayet güzel şu an Şimdilik gözüme çarpanlar bu kadar
Bir kaç yere yazdığınız için cevap olarak tekrar oldu yoksa sürekli diye bişey yok, ayrıca eskiden sürekli şikayet ettiklerinize sayın :)

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bir kaç yere yazdığınız için cevap olarak tekrar oldu yoksa sürekli diye bişey yok, ayrıca eskiden sürekli şikayet ettiklerinize sayın :)
Reno7'de de hafiften boya atma sorunu var ama eskisi kadar sorun etmiyorum.Telefonu tercih etmemin en önemli sebebi tasarımıydı.Çok hafif ve ince bir cihaz.Ayrıca mikroskop kamerası da güzel bir detay

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Şarj animasyonu da değişmiş çok güzel olmuş

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-14-11-32-41-42.jpg
    Screenshot_2023-01-14-11-32-41-42.jpg
    495.2 KB · Görüntüleme: 40