Yardım Oppo aralik güvenlik güncellemesi neden gelmiyor

OPPO14

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Oppo a74 aralik güvenlik güncellemesi neden gelmiyo neyi bekliyorlar veyatta bi aciklama yapsinlar artik neden vermedikleri ile ilgili ariyoruz net cevap vermiyorlar ne anladik bu isten.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Nerden biliyosunuz hocam ben bulamadim
Mesajlar birleştirildi:

Keske bende reno2z olsa hic güncelleme gelmese biraz kullanma sansim oldu oppo a74de tas cikartir telefon cok hizli geldi
Aynen öyle sırf yeni modeller alınsın diye güncellemeleri kesildi pili öldürüldü yoksa mükemmel bir cihaz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hocam telefon ilk aldığımda manyak bir şeydi yalan yok bak sana reno2zden yazıyorum. Hani ciddili çıktığı döneme damga vurmuş güzel bir cihazdı. Ama sana garantiyim eski hâlinden eser yok..
Eski stabillik, kamera performansı, batarya ömrü.. özellikle benimle 2 günü çıkartan telefon şimdi 1 günü tamamlayamaz oldu
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca telefonlar aynı segmentin ürünleri olmadığı için reno2z daha iyi gelecektir haklı olarak
Güncellemelerle pil kapasitesi maalesef düşürüldü işk alındığında 2 gün gidiyordu şimdi günü kurtarmıyor ama bir çok özellik şimdi ki modellerde yok bile.

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Coloros 12 alsaydı ozaman diğer modellere yönelim olmazdı o bakımdan satış politikası kurbanı diyebiliriz
Reno 2Z bildiğin A55 ve A74 ile kıyaslanıyor. Ben olsam Tüketici Hakları'na başvuru yaparım. A55 ve A74'ün 2 güncelleme alması normal ama bu iki cihazdan da daha iyi olan Reno 2Z'nin ise 2 güncelleme alması saçmalık!

Upvote 0