Yardım Oppo aralik güvenlik güncellemesi neden gelmiyor

OPPO14

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Oppo a74 aralik güvenlik güncellemesi neden gelmiyo neyi bekliyorlar veyatta bi aciklama yapsinlar artik neden vermedikleri ile ilgili ariyoruz net cevap vermiyorlar ne anladik bu isten.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2Z bildiğin A55 ve A74 ile kıyaslanıyor. Ben olsam Tüketici Hakları'na başvuru yaparım. A55 ve A74'ün 2 güncelleme alması normal ama bu iki cihazdan da daha iyi olan Reno 2Z'nin ise 2 güncelleme alması saçmalık!
Başvuru yapmak manasız çünkü her firmanın satış politikası var buda bunun dahilinde işlem yapıyor,ayrıca belirtti oppo zaten 2 güncelleme alacağını , herşeyin bir ömrü var.

Upvote 0

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Reno 2Z bildiğin A55 ve A74 ile kıyaslanıyor. Ben olsam Tüketici Hakları'na başvuru yaparım. A55 ve A74'ün 2 güncelleme alması normal ama bu iki cihazdan da daha iyi olan Reno 2Z'nin ise 2 güncelleme alması saçmalık!

Bence değil. Biri Reno diğeri a serisi nasıl bir değerlendirme yapıyorsunuz anlayamadım.
Reno 2z özelliklerini bilmiyorum ama görüntü olarak bana kötü geliyor.

Upvote 0

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Performans olarak da çok fark yok gibi ama diğer özellikleri mesela kamera gibi fark varmış şimdi araştırdım.
Reno 2z vs oppo a74 karşılaştırma epey yaz Google ve ikisinin yanyana kıyaslamasını bşr incele. Artı size tavsiyem bu kafayla yeni bir telefon almayın sonra pişman olursunuz dediğim site ve benzeri sitelerden iyice araştırarak telefon özelliklerini inceleyin

Upvote 0