• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo, ekran Altı Kamera teknolojisini tanıttı

bgrnoyan

Taze Üye
Üye
Mesajlar
1
Puanları
0
OPPO, MWC Shanghai 2019 etkinliğinde akıllı telefon inovasyonuna farklı bir boyut kazandıracak Ekran Altı Kamera ve MeshTalk adlı teknolojilerini duyurdu.
 "Ekran Altı Kamera" teknolojisinde, daha fazla ışık alan özelleştirilmiş bir kamera modülü yer alıyor. Ekranda ışık geçirgenliğini artıran son derece şeffaf bir malzeme ile birlikte bölge kontrolü kullanılıyor. Bunun yanı sıra OPPO’nun özelleştirilmiş algoritması, pus giderme algoritması ve beyaz dengesi algoritması sayesinde "Ekran Altı Kamera" tam bir fotoğrafçılık deneyimi sağlayabildiği gibi akıllı güzellik modu ve fotoğraf filtreleri gibi özellikleri destekleyebiliyor.
- "Ekran Altı Kamera" tam ekran deneyimi sunacak "Ekran Altı Kamera" teknolojisi, OPPO’nun yeni nesil akıllı telefon alanındaki en son yeniliği olarak dikkati çekiyor. "Ekran Altı Kamera", ön kamerayı ve ekranı birleştirerek kullanıcılara eksiksiz bir görünüm, sürükleyici bir ekran ve entegre bir gövde sunuyor. Ayrıca kullanıcıların tüm ekranı görmesini, fotoğraf çekmesini, yüz kilidini kullanmasını ve görüntülü aramalar yapmasını sağlıyor.Açıklamada görüşlerine yer verilen OPPO Ürün Müdürü Qiao Jiadong, şirket olarak kullanıcılar için daha kapsamlı bir deneyim yaratan ürün ve teknolojiler geliştirmeye kendilerini adadıklarını belirterek, akıllı telefonlardan daha fazla işlevsellik beklendiğini kaydetti.Kullanıcıların sürükleyici bir deneyim için geniş ekran görüntüsü talep ettiğini aktaran Jiadong, şunları kaydetti:"Bugün sizlerle paylaştığımız Ekran Altı Kamera ve MeshTalk teknolojileri, OPPO’nun endüstrinin teknolojik evrimine ivme katacak gelecek vizyonunun birer parçası. Teknolojik yeniliklerimizi hayal gücünü genişletmenin bir yolu olarak görüyoruz. Bu süreci su damlası ekrandan pivot yapıya ve bugün açıkladığımız Ekran Altı Kamera teknolojisine kadar yaşadık. OPPO olarak, 'ince ve hafif' ile 'tam ekran' arasındaki en iyi dengeyi araştırıyoruz." 

kaynak: 
 
Reklam
Üst