İnceleme oppo enco w11

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Cevaplarınız için teşekkürler. Açıkçası konuşma için almayacağım bu kulaklıkları amacım tamamen müzik dinlemek olacak. haylou gt1 xr ın kutu bataryası daha büyük gözüküyor ve qualcom chipset mevcut. ancak oppoya göre ses seviyesi düşük ve opponun bağlanma hızı ve sıçramalara karşı dayanıklılığı daha fazla. İlk defa sanırım bu kadar arada kalıyorum iki ürün arasında :D
Rica ederim, eğer sadece müzikse tereddütsüz alın derim ses kalitesi güzel.

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Büyüklük olarak nasıl kulaklık.Fotoğraflarda biraz büyük gözüküyor , kulağa oturuşu ağırlığı hakkında bilgi verebilir misiniz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hafif ve kulağa rahat oluyor , büyük çıkmasının sebebi yakın çekim olması bence. Çok rahat kulaga tam oturuyor.

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir de şunları sorucaktım kulaklıklar tek olarak kullanılıyormu ve video felan izlerkenki gecikme süresi nasıl çok soru oldu biraz ama kusura bakmayın

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yok estağfurullah, tek olarak kullanılıyor. Ama video izlemedim.genelde görüşmelerde sadece kullandık ve hiç gecikme yaşamadık, zaten kutuyu açar açmaz algıladığı için videoda da geçikme olacağını sanmıyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Başka aklınıza takılan varsa sorabilirsiniz. Emin olun bekkentiniziin üstünde olacağını düşünüyorum.çünkü bende bu kadarını beklemiyordum ,sizin gibi çok tereddütlüydüm.

Arda Göksu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
bugün itibariyle stoklara gelen ürün. 279 ₺ fiyatıyla almaktan çok çekindim.
İlk izlenimlerim şöyle ;

görüşme esnasında ses kalitesi kusursuz ( gürültü engelleyici mevcut )
oyun oynarken senkron çok iyi.
dokunmatik yüzey başarılı.
şarj için bir şey diyemiyorum çünkü yeni aldım.

279₺ ye gerçekten bedava.

kablosuz kulaklık ihtiyacı olan var ise düşünmeden alsın derim

Oppo Enco W11 TWS özellikleri

Oppo'nun yeni TWS kulaklıklarında AAC codec desteğine sahip 8mm dinamik sürücüler bulunuyor. Enco W11 ayrıca Bluetooth v5.0 ve IP54 su ve toz geçirmezlik derecesine sahip. Şirket, kulaklıkların "daha az gecikme" ve daha "sabit bağlantı" sağladığını söylüyor

Kulaklığın dokunmatik kontrol özelliği kullanıcıların; şarkı başlatmasını, duraklatmasını ve değiştirmesini, çağrıları seçmesini ve sonlandırmasını, Google Asistan'ı aktifleştirmesini ve ses seviyesini ayarlamasını sağlar. Kullanıcı bağlı cihazın 10 metre içine girdiğinde Bluetooth bağlantısını otomatik olarak etkinleştirir.

Enco W11, tek şarjla 20 saatlik pil ömrü sunuyor. Ayrıca, beş dakikalık şarjla bir saatlik oynatma sağlayabilecek

Ekli dosyayı görüntüle 1327
Oppo kablosuz uygulamasina bağlanıyor mu

Ahmet Özsoy

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Şuana kadar beni tek üzen tarafı şarj kutusunun cepte para veya anahtar ile birlikte koyulduğu zaman çok kotu boyasının atması ve çizilmesi keşke kılıf tarzı bişey olsa da kullansam 1 aylık cihazın kutusu çok kötü duruma geldi .
Cihazı 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Telefonla gayet uyumlu ve süper bir ikili oldu. Şarj konusunda da diğerlerinden geri kalır tarafı hiç yok. Ama Şarj kutusu arkadaşımında dediği gibi cok ama cok problem olacağa benziyor.