İnceleme oppo enco w11

SecondLiFE

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
bugün itibariyle stoklara gelen ürün. 279 ₺ fiyatıyla almaktan çok çekindim.
İlk izlenimlerim şöyle ;

görüşme esnasında ses kalitesi kusursuz ( gürültü engelleyici mevcut )
oyun oynarken senkron çok iyi.
dokunmatik yüzey başarılı.
şarj için bir şey diyemiyorum çünkü yeni aldım.

279₺ ye gerçekten bedava.

kablosuz kulaklık ihtiyacı olan var ise düşünmeden alsın derim

Oppo Enco W11 TWS özellikleri

Oppo'nun yeni TWS kulaklıklarında AAC codec desteğine sahip 8mm dinamik sürücüler bulunuyor. Enco W11 ayrıca Bluetooth v5.0 ve IP54 su ve toz geçirmezlik derecesine sahip. Şirket, kulaklıkların "daha az gecikme" ve daha "sabit bağlantı" sağladığını söylüyor

Kulaklığın dokunmatik kontrol özelliği kullanıcıların; şarkı başlatmasını, duraklatmasını ve değiştirmesini, çağrıları seçmesini ve sonlandırmasını, Google Asistan'ı aktifleştirmesini ve ses seviyesini ayarlamasını sağlar. Kullanıcı bağlı cihazın 10 metre içine girdiğinde Bluetooth bağlantısını otomatik olarak etkinleştirir.

Enco W11, tek şarjla 20 saatlik pil ömrü sunuyor. Ayrıca, beş dakikalık şarjla bir saatlik oynatma sağlayabilecek

IMG_20200725_021456.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
bugün itibariyle stoklara gelen ürün. 279 ₺ fiyatıyla almaktan çok çekindim.
İlk izlenimlerim şöyle ;

görüşme esnasında ses kalitesi kusursuz ( gürültü engelleyici mevcut )
oyun oynarken senkron çok iyi.
dokunmatik yüzey başarılı.
şarj için bir şey diyemiyorum çünkü yeni aldım.

279₺ ye gerçekten bedava.

kablosuz kulaklık ihtiyacı olan var ise düşünmeden alsın derim

Oppo Enco W11 TWS özellikleri

Oppo'nun yeni TWS kulaklıklarında AAC codec desteğine sahip 8mm dinamik sürücüler bulunuyor. Enco W11 ayrıca Bluetooth v5.0 ve IP54 su ve toz geçirmezlik derecesine sahip. Şirket, kulaklıkların "daha az gecikme" ve daha "sabit bağlantı" sağladığını söylüyor

Kulaklığın dokunmatik kontrol özelliği kullanıcıların; şarkı başlatmasını, duraklatmasını ve değiştirmesini, çağrıları seçmesini ve sonlandırmasını, Google Asistan'ı aktifleştirmesini ve ses seviyesini ayarlamasını sağlar. Kullanıcı bağlı cihazın 10 metre içine girdiğinde Bluetooth bağlantısını otomatik olarak etkinleştirir.

Enco W11, tek şarjla 20 saatlik pil ömrü sunuyor. Ayrıca, beş dakikalık şarjla bir saatlik oynatma sağlayabilecek

Ekli dosyayı görüntüle 1327
Bende almayı düşünüyorum, peki kablosuz kulaklık deneyimim olmadığı için soruyorum, cevap verirseniz sevinirim, kulaklık takılı iken gelen arama , kim olduğuna telefona bakarak mı yoksa kulağa kim olduğunu söylüyor mu, ona göre red veya kabul etmek açısından. Tel sessizde iken sadece kulağa uyarı geliyor mu, telefon çaldığında.şimdiden teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca güle güle kullanın, güzel haberler alın inşaallah.sizin telin modeli nedir acaba.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Güle güle kullanın, bende şu an Defunc True Go var; annem bu kulaklığa alıştığı vakit ben de OPPO Enco W11 almayı düşünüyorum.​

SecondLiFE

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende almayı düşünüyorum, peki kablosuz kulaklık deneyimim olmadığı için soruyorum, cevap verirseniz sevinirim, kulaklık takılı iken gelen arama , kim olduğuna telefona bakarak mı yoksa kulağa kim olduğunu söylüyor mu, ona göre red veya kabul etmek açısından. Tel sessizde iken sadece kulağa uyarı geliyor mu, telefon çaldığında.şimdiden teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca güle güle kullanın, güzel haberler alın inşaallah.sizin telin modeli nedir acaba.

dilekleriniz için teşekkürler.

gelen arama zil sesiniz neyse onu duyuyorsunuz. aynı zamanda telefonda çalıyor ( hem kulaklık hem telefon )

kimin aradığını kulaklık söylemiyor

sessizdeyken herhangi bir bildirim yok

iyi günler

Ömer Faruk GÜNEŞ

Taze Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Merhabalar, açıkçası başta haylou gt1 xr kulaklığını alacaktım. Ancak opponun enco w11 modeli karşıma çıktı şuan trendyolda 245 lira. Belli bir süredir kullanıyorsunuz, fikirlerinizi alabilir miyim acaba kulaklıkla alakalı ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Şarj konusunda çok iyi, kullanımı güzel ama ortam seslerini karşı taraf çok duyuyor, bazen kendi sesiniz ortam sesine karışıyor. Sanki daha çok az ses olan ev yada sessiz ortamlarda,şahsi arabanda kullanıma uygun.2 saatte sarj oluyor kullanımı güzel ve hemen algılıyor kulaklığı kutudan çıkartınca.kesinlikle ses gecıkmesi yok anında bağlantı sunuyor, tek sorun dışarıdaki sesleri karşı taraf ı rahatsız edebiliyor konuşurken, mesela bir metro da konuşmalar telde konuşurken net kulağa geliyor ve sesler karışabiliyor. Yeterince yardımcı olabildim mi bilemiyorum, eğer bu durum sıkıntı değilse rahatlıkla alabilirsiniz. Bu arada ses kalitesi çok iyi

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de bluetooth kulaklık bakıyorum fakat kafam o kadar karıştı ki haylou gt1 plus, 1more airfree ye felan baktım haylouda qualcomm aptx desteği var kaliteli ses için ve düşük güç tüketimi için fakat yorumlarda son ses seviyesi bir tık düşük yazmışlar.Şimdi forumda gezinirken de bu başlığı gördüm.Yol gösterecek arkadaşlara hayır demem :)
Mesajlar birleştirildi:

(Oppo w11 dolby atmos ses efektinin etkinleştirilmesine izin veriyor mu?)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hiç müzik dinlemedim ama ,izin verir diye düşünüyorum normalde bir müzik çaldığında otomatik etkin onda neden olmasın.

Oykutcan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Yaklaşık olarak 1 aydan uzun süredir kullanıyorum ses kalitesi tatmin edici baslar gayet normal ses yüksekliği yeterli düzeyde şarj süresi de beklentilerimin uzerinde cikti. Şuana kadar beni tek üzen tarafı şarj kutusunun cepte para veya anahtar ile birlikte koyulduğu zaman çok kotu boyasının atması ve çizilmesi keşke kılıf tarzı bişey olsa da kullansam 1 aylık cihazın kutusu çok kötü duruma geldi .