Yardım Oppo enco W31 Görüntülü Aramada donma sorunu

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Merhaba arkadaşlar oppo Reno 2z kullanıcısıyım. Hangi uygulama olursa olsun görüntülü konuşma yaparken kablosuz kulaklığım donma yapıyor. Karşı tarafta kablosuz kulaklık kullanıyor Modeli enco W31. Aynı sorunu yaşayan arkadaş var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Aynen genel de wi-fi bağlı iken yapıyor. Çok mantıksız ve anlamsız bir durum henüz bir çözüm bulamadım. Kullanamadık rahatlıkla kulaklıkları.Kablolu da her hangi bir sıkıntı yok
Mesajlar birleştirildi:

Wifi ile bluetooth sinyaleri birbirine cakinca normaldir
O zaman kullanamayacağız kablosuz kulakları bu şekilde yapınca bir anlamı kalmıyor.
Mesajlar birleştirildi:

Aynı anda Bluetooth kulalıkla başka bir cihaz kullanıyorsanız yada uygulama çakışıyor olabilir.

Wifi bağlanarak görüşme yapıyorsnız mobil veri açarak deneyiniz lütfen.
Başka bir cihaz kullanmıyoruz aynı an da. Hangi uygulama ile çakışabilir ki sadece WhatsApp aktif oluyor. Daha önce de yazdığım gibi çok anlamsız ve mantıksız bir durum. Mobil veri denedik sorun devam ediyor

Son düzenleme:
Upvote 0

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Yok mu yardımcı olacak kimse? Kulaklık markaları farklı olup da WhatsApp da rahat görüntülü konuşma yapabilen var mı acaba? Hala sorunun sebebini ya da çözümünü bulamadım :(

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Yok mu yardımcı olacak kimse? Kulaklık markaları farklı olup da WhatsApp da rahat görüntülü konuşma yapabilen var mı acaba? Hala sorunun sebebini ya da çözümünü bulamadım :(
Merhaba @muratisl58

Cok endiselisin bu durumu anliyorum ve sana yardimci olacagim.

Asagidaki verecegim bu mail adreslerine mail atiniz yardimci olacaklardir.

support.tr@oppo.com Oppo turkiye servisi
devservice@oppo.com Oppo yazilim servisi ingilizce mail atiniz.

sizlere yardimci olacaklardir.

Upvote 0