Yardım Oppo enco W31 Görüntülü Aramada donma sorunu

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Merhaba arkadaşlar oppo Reno 2z kullanıcısıyım. Hangi uygulama olursa olsun görüntülü konuşma yaparken kablosuz kulaklığım donma yapıyor. Karşı tarafta kablosuz kulaklık kullanıyor Modeli enco W31. Aynı sorunu yaşayan arkadaş var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba arkadaşlar oppo Reno 2z kullanıcısıyım. Hangi uygulama olursa olsun görüntülü konuşma yaparken kablosuz kulaklığım donma yapıyor. Karşı tarafta kablosuz kulaklık kullanıyor Modeli enco W31. Aynı sorunu yaşayan arkadaş var mı? Yardımcı olursanız sevinirim
merhaba @muratisl58

-Kulakligi sifirlamayi deneyiniz.
-Ayarlardan bluetooth kismindan kullakligi unutup daha sonra eslesiniz.

Upvote 0

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
merhaba @muratisl58

-Kulakligi sifirlamayi deneyiniz.
-Ayarlardan bluetooth kismindan kullakligi unutup daha sonra eslesiniz.
Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Ben de Reno 3 var kulaklık Xiaomi airdots karşı taraf da Reno 2z var kulaklık modeli oppo enco W31 ne zaman denesek sürekli donma kasma yapıyor. Sırf bu yüzden rahat kullanamıyoruz kulaklıkları anlamış değilim

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Ben de Reno 3 var kulaklık Xiaomi airdots karşı taraf da Reno 2z var kulaklık modeli oppo enco W31 ne zaman denesek sürekli donma kasma yapıyor. Sırf bu yüzden rahat kullanamıyoruz kulaklıkları anlamış değilim
Karsi tarafa bir önerin sifirlasin kulakligi diye.
SIzde sifirlamayi deneyin duzelir diye umuyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef dediklerinizi ben de yaptım karşı taraf da yaptı ama yine kullanamadık kablosuz kulaklıkları. Bu şekilde aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba?
Aynı anda Bluetooth kulalıkla başka bir cihaz kullanıyorsanız yada uygulama çakışıyor olabilir.

Wifi bağlanarak görüşme yapıyorsnız mobil veri açarak deneyiniz lütfen.

Upvote 0

Talha Erkul

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Maalesef dediklerinizi ben de yaptım karşı taraf da yaptı ama yine kullanamadık kablosuz kulaklıkları. Bu şekilde aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba?
Bende de w31 var mobil verideyken sıkıntı yok fakat WiFi bağlıyken hiç bir şekilde görüntülü konuşma yapamıyorum. Sıfırlamayı denedim çözüm olmadı

Upvote 0