Oppo Enco W31

Limec

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sennheiserin o fiyatta gayet iyi özellikli kulaklıkları mevcut. Bende bir sennheiser marka bluetooth kulaklık hali hazırda kullanıyorum. Oppo'ya geçmek istedim fakat epey de karşılaştırdığımda gerek sennheiserin frekans arasındaki genişliği, 6 saat oynatma süresi vs. gibi özelliklerde öne geçmesi değişmemi engelledi))

W

wittroc

Guest
Sennheiserin o fiyatta gayet iyi özellikli kulaklıkları mevcut. Bende bir sennheiser marka bluetooth kulaklık hali hazırda kullanıyorum. Oppo'ya geçmek istedim fakat epey de karşılaştırdoğımda gerek sennheiserin frekans arasındaki genişliği, 6 saat oynatma süresi vs. gibi özelliklerde öne geçmesi değişmemiş engelledi))
Ben 1k altında Sennheiser'in tam kablosuz kulaklığını hiç görmedim. Hangi modeli kullanıyorsunuz?

W

wittroc

Guest
Pazartesi hızlı teslimat ile alacağım. Gün içinde gelecektir, bir terslik olmazsa.

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kulaklığı almayı düşünüyordum ama ColorOS 7 de olan hızlı eşleştirme özelliği ColorOS 6 da olmadığı için vazgeçmiştim ama ColorOS 7 yüklediğim için tekrar alma düşüncesine kapıldım. Kulaklığı alan arkadaşlardan ColorOS 7 ile deneyimleyen oldu mu? Hızlı eşleştirme artık çalışıyor mu?

W

wittroc

Guest
Kulaklığı almayı düşünüyordum ama ColorOS 7 de olan hızlı eşleştirme özelliği ColorOS 6 da olmadığı için vazgeçmiştim ama ColorOS 7 yüklediğim için tekrar alma düşüncesine kapıldım. Kulaklığı alan arkadaşlardan ColorOS 7 ile deneyimleyen oldu mu? Hızlı eşleştirme artık çalışıyor mu?
Hızlı eşleştirme ColorOS 7 almayan bazı modellerde bulunuyor (Reno 2Z dahil). ColorOS 7 almasanız da hızlı eşleştirme bulunuyor.

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hızlı eşleştirme ColorOS 7 almayan bazı modellerde bulunuyor (Reno 2Z dahil). ColorOS 7 almasanız da hızlı eşleştirme bulunuyor.
Screenshot_2020-07-02-18-35-50-80_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

Sitede böyle bir ibare olduğu için vazgeçmiştim. Destekliyorsa sorun yok. :)

serkan.1969

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar alacak arkadaşlara tavsiye ederim fiyat bakımından baktığımızda apple kulaklıklarına göre gerçekten gayet tatmin edici performans malzeme yapısı hissiyatı filan gerçekten başarılı (apple airpods kullanan birisi olarak söylüyorum bunu )