Oppo Enco W31

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Cihaz iki hafta içinde elimde olur. Bir hafta da kendim kullanıp forumda incelemesini paylaşacağım.
Çok çok iyi olur, bende almayı düşünüyordum en azından bilgi edinmiş olurum. Vergisiz fiyatı 370 küsür liraya geliyordu düz 500 lira falan olursa alırım sanırım sizin yorumunuzdan sonra

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Merhaba arkadaşlar bugün kulaklığı aldım bir kaç deneyim paylaşayım merak eden arkadaşlara kulaklık tasarım olarak muazzam kulağa çok çok iyi oturuyo çok kaliteli materyali var ses bence gayet yeterli ve iyi baş var ancak dokunmatik peri oldukça sert tıklamak gerekiyor çok hassas deyil herkese tavsiye ederim şarj için paylaşacağım

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Merhaba arkadaşlar bugün kulaklığı aldım bir kaç deneyim paylaşayım merak eden arkadaşlara kulaklık tasarım olarak muazzam kulağa çok çok iyi oturuyo çok kaliteli materyali var ses bence gayet yeterli ve iyi baş var ancak dokunmatik peri oldukça sert tıklamak gerekiyor çok hassas deyil herkese tavsiye ederim şarj için paylaşacağım
Telefona bağlayınca nasıl gösteriyor şarjı vs, ne kadar gidiyor, dayanıklı mı merak ettim, bir de ses yeterli dediniz ama tatmin ediyor mu bass veya tiz konusunda

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Bana göre gayet tatmin edici özellikle baş konusunda başarılı ama sizin beklentiniz bilemem bana göre yeterli çok kaliteli gerçekten çok hızlı bağlanıyor kapağı açmanız yeterli oluyo çok şık aynı zamanda şarj daha tam deneme fırsatım olmadı bakicam paylaşırım buradan

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bana göre gayet tatmin edici özellikle baş konusunda başarılı ama sizin beklentiniz bilemem bana göre yeterli çok kaliteli gerçekten çok hızlı bağlanıyor kapağı açmanız yeterli oluyo çok şık aynı zamanda şarj daha tam deneme fırsatım olmadı bakicam paylaşırım buradan
Teşekkür ederiz, bekleriz yorumlarınızı yine :)

W

wittroc

Guest
Hocam, kulaklık ve kutusunun şarjını nerede gösteriyor? Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Alırım ama şuan biraz yogunum paylasacagim
Mesajlar birleştirildi:

Şarkıda bağlantı ekranında gösteriyor

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz