Yardım Oppo Enco w51 kulaklık sağ taraf ses çok az geliyor.Desteğinizi ve yardımınızı rica ediyorum.

tanker koop

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo Enco w51 kulaklık sağ taraf ses çok az geliyor.Desteğinizi ve yardımınızı rica ediyorum.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Enco w51 kulaklık sağ taraf ses çok az geliyor.Desteğinizi ve yardımınızı rica ediyorum.
Fabrika ayarlarına döndürünüz lütfen.

Oppo ENCO W51 kablosuz kulaklıklarınızı fabrika ayarlarına sıfırlamak için aşağıdaki adımları kolayca takip edebilirsiniz:

Adım # 1: Her şeyden önce, kablosuz kulaklıklarınızı herhangi bir BT cihazıyla çıkarın. Ayrıca, tüm bağlantı kayıtlarını cihazdan silin.

Adım # 2: Her iki OPPO ENCO W51 kablosuz kulaklığı da şarj çantasına yerleştirin. LED, herhangi bir cihaza önceki tüm bağlantıların temizlendiğini gösteren beyaz ışık yanıp sönene kadar şarj kutusunun ana işlev düğmesini basılı tutun.

Adım # 3: kablosuz kulaklıklarınızın fabrika ayarlarına sıfırlanması tamamlandı. OPPO ENCO W51 şarj kılıfınızın kapağını açabilir ve yanıp sönen Beyaz LED ışığı, kulaklıkların artık otomatik eşleştirme modunda olduğunu gösterir.

Uygulayınız lütfen

Upvote 0