• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo Hangi Ülkenin Markası?

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo özellikle son on yıl içerisinde kendini geliştiren elektronik markalarından biridir. Akıllı cep telefonları ile ismini duyuran marka artık ülkemizde de satışa sunulmuştur. Satışlara başlanmasından sonra “Oppo nerenin malı?” şeklindeki meraklar artmıştır. Oppo, kurulumunu Çin’de tamamlamış olan bir markadır. Dongguan ‘da kurulan marka, halen üretimlerini bu merkezden devam ettirmektedir. Akıllı cihazlar konusunda artık en büyük dördüncü firma olarak kabul edilen Oppo hangi ülkede satışa sunulursa sunulsun büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. 2004 yılında kurulumu tamamlanan Oppo’nun kurucu ismi ise Tony Chen’dir. Dünya ülkelerinin büyük bir bölümünde tescilli olan marka; e-kitap okuyucular, LCD TV’ler ve MP3 çalarlar da üretmektedir.

 
Reklam
Üst