Yardım Oppo nun üzerinde gelen ekran koruyucu

Hakans

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Reno 5 lite üzerinde gelen ince koruyucudan memnun olan yada degistiren Nano yada Tamperli cam kullanan larin yorum tavsiyesi nedir ?

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Ablam reno 5 lite kullaniyor degistirmisti temper cam kullaniyor su an.Nano Glass esnek yapili ekranın kenarlarinda daha iyi sonuc verir. Uygulamasi da basit hava kabarcigi bırakmiyor. Nano Glass temperli camlara gore ekranda daha fazla yer kapliyor ve daha ince yapili. Ve cok parmak izi birakiyor diye duymustum, ikisini de kullananlarin tavsiyesi temper cam oluyor genellikle.

Upvote 0

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bu jelatin fabrika çıkışı jelatin. Sadece çizilmeden koruyor ama doğal olarak br süre sonra çiziliyor ve mahvoluyor misal benim şuan reno 5 lite jelatini bayağı çizikle dolu.

Eğer yıllarca kullanma düşünceniz varsa tamperli cam tavsiye ederim. Hatta kamerayı yoğun kullanıyorsanız orası içinde bir koruma varsa tavsiye ederim.

Malum Türkiye burası. Elin oğlu telefonu kırılsa 100 Euro verip iyi bir şey alabilir şimdi benim diyelim garanti bitmiş olsun kırılsa en az beş sene telefon alamam.

Upvote 0

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Bu jelatin fabrika çıkışı jelatin. Sadece çizilmeden koruyor ama doğal olarak br süre sonra çiziliyor ve mahvoluyor misal benim şuan reno 5 lite jelatini bayağı çizikle dolu.

Eğer yıllarca kullanma düşünceniz varsa tamperli cam tavsiye ederim. Hatta kamerayı yoğun kullanıyorsanız orası içinde bir koruma varsa tavsiye ederim.

Malum Türkiye burası. Elin oğlu telefonu kırılsa 100 Euro verip iyi bir şey alabilir şimdi benim diyelim garanti bitmiş olsun kırılsa en az beş sene telefon alamam.
Eveet tam olarak boyle. Umarim yardimci olabilmisizdir @Hakans bey

Upvote 0

Hakans

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bulduğum ekran koruyucu lar kırılmaz cam şeklinde kalin olanlar yani. Ama bunlarda ön kameranın üzerini kapatıyor!! Bu kamera kalitesini ve parmak izi okumayı etkilemez mi acaba ?

Upvote 0

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Bulduğum ekran koruyucu lar kırılmaz cam şeklinde kalin olanlar yani. Ama bunlarda ön kameranın üzerini kapatıyor!! Bu kamera kalitesini ve parmak izi okumayı etkilemez mi acaba ?
kamerayi kapatirlar evet ama o biraz de telefonu nasil kullandiginiza bagli. Yani kamera kalitesini dusurmez pek tozlu ortamda falan bulunmadigi surece biraz sık temizlemek lazim.

Upvote 0

Hakans

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Yelda kameranın üzerinin kapanicak olması ile o birazda benim kullanımım la alakası nasıl bişi ?! Üzeri full kaplama olduktan sonra toz neresine giricek ayrıca ! Du bakalım biri illa ekranı kaplaticaktir

Upvote 0

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Yelda kameranın üzerinin kapanicak olması ile o birazda benim kullanımım la alakası nasıl bişi ?! Üzeri full kaplama olduktan sonra toz neresine giricek ayrıca ! Du bakalım biri illa ekranı kaplaticaktir
sakin olun lutfen,kameranizin etkilenmesi uzeri kapaninca gelen toz icin soyledigim bir seydi.

Upvote 0

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ekran koruyucunun üzeri tozlanırsa,parmak izi olursa tıpkı ekran koruyucu olmadığı zamanda olacağı gibi kamera kötü görüntü verecektir burada koruyucunun kameraya veya parmak izine bir zararı yok.

Upvote 0

EnesKapan

Taze Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A91
Spam - Reklam
Reno 5 lite üzerinde gelen ince koruyucudan memnun olan yada degistiren Nano yada Tamperli cam kullanan larin yorum tavsiyesi nedir ?
Bence şu teknoloji mağazalarında satılan ömür boyu diye geçen şu koruyucu camlar istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz ben aldım sonra hava kabarcığı yaptığı için 1 hafta sonra gittim ve aynı gün içinde 3 defa değiştim kimse bir şey diyemiyor çünkü 1 defa para veriyorsun ömür boyu istediğin zaman değiştirebiliyorsunuz bu linkten bakabilirsiniz tavsiye ederim.

Upvote 0