• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo R17 Global Rom nasıl atılır

Pasha

Forum Paşa'sı
Banlandı
Üye
Mesajlar
22
Puanları
0
Merhaba arkadaşlar. Burada sizlere eğer ColorOS'un kendi Store'u değil de Google Play Store kullanmak istiyorsanız veya çeşitli bir sürü sebepten başka bir ROM kullanmak istiyorsanız yardımcı olacak bi konuyla karşınızdayım.

Oppo R17 için Global Rom nasıl atılır?
Öncelikle arkadaşlar 'u bilgisayarımıza indiriyoruz. QFIL Tool bizlere rehberlik edecek bir uygulama olacak. Her işimizi görebilecek.

Sonrasında larını indiriyoruz.

Tüm bu programları kurduktan sonra QFIL Tool'u açın, program açıldıktan sonra telefonumuzu kapalı konuma getiriyoruz ve ardınan Ses Açma ve Güç düğmesine aynı anda basarak açıyoruz ve PCmize bağlıyoruz.

Bağladıktan sonra QFIL Tool içinde ekranda telefon model bilgilerinizi göreceksiniz. Sonrasında "Browse" düğmesine basarak indirdiğimiz Firmware'i seçiyoruz ve Download tuşuna basıyoruz.

Kurulum işleminiz başlamıştır, 10-15 dakika sonra kurulum işlemi tamamlanınca telefonunuz otomatik yeniden başlayacak ve işte karşınızda yeni ROMlu telefonunuz!

İşte Oppo R17 için Global Rom atma işlemi bu kadardı. Umarım faydalı olur, herhangi bir sorununuz olursa mutlaka yazın ve emeğe saygı bi yorumunuzu eksik etmeyin!
 
Reklam

daraza

Taze Üye
Üye
Mesajlar
1
Puanları
0
oppo r17 pbem00 çin için çıkarılmış model.
bunu avustralya gibi vb türkçe içeren bir başka rom tavsiyeniz var mı ?
bir de bunu nasıl yapabileceğimiz ? çünkü telefon aynı olsada model ismi değişiyor.
 
Üst