Yardım Oppo reno 2 z şarj sıkıntısı

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Merhaba oppo reno 2z telefonumda daha önce şarja taktığımda vooc yazısı çıkıyor ve şarj göstergesi yeşil oluyordu şu an şarja taktıgımda vooc yazısı ve şarj göstergesi yeşil olmuyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem iyi çalışmalar

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Merhaba kolay gelsin telefonuma mesaj geldiği zaman ses çalmıyor ben mesajlara girdigimde görüyorum mesaj geldiğini zil seslerim açık olmasına rağmen sesli uyarı alamıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba kolay gelsin telefonuma mesaj geldiği zaman ses çalmıyor ben mesajlara girdigimde görüyorum mesaj geldiğini zil seslerim açık olmasına rağmen sesli uyarı alamıyorum yardımlarınızı bekliyorum
Sms mesajları mı?

Ayarlar> uygulama yönetimi> uygulama listesi>mesajlar>bildirimleri yönet>mesaj bildirimi>zil sesi açınız lütfen

Ekli dosyalar

• upload_2021_04_21_12_53_10_955.jpg
    upload_2021_04_21_12_53_10_955.jpg
    190.5 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hala şarj sıkıntısı devam ediyor vooc yazısı çıkmıyor
Bir önerim olacak çevrenizde sizin gibi yada reno2z yada reno modellerinden varsa aynı şarj adaptörü ve şarj kablosu ile şarj etme olasılığı var ise deneyiniz onları şarj ederken çıkarsa telefonda sıkıntı var demektir yoksa şarj cihazı sorunlu demektir.

Upvote 0

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Çevremde oppo kullanan yok malesef ama şarj cihazı orjinal onu söyleyebilirim

Upvote 0

emirkartal2079

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba oppo reno 2z telefonumda daha önce şarja taktığımda vooc yazısı çıkıyor ve şarj göstergesi yeşil oluyordu şu an şarja taktıgımda vooc yazısı ve şarj göstergesi yeşil olmuyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem iyi çalışmalar
Bende de eskiden çıkarken şimdi çıkmıyor. Ama hızlı şarjda sıkıntı yok. Sadece vooc yazmıyor. Şarj eski hızınds

Upvote 0

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Telefonda şarj sıkıntısı başgösterdi kapalıyken şarj oluyor açıkkıçen şarj olmuyor yardımlarınızı bekliyorum

Upvote 0