Çözüldü Oppo reno 2z CİHAZım HIZLI ŞARJ GÖSTERMİYOR

Fatihcan. 38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli olarak büyük harf kullanımı
OPPO RENO 2Z CİHAZİM. ŞARJA TAKTIGIMDA ESKIDE VOOC HIZLI ŞARJ YAZARDI TAKTIGIMDA SİMDI HIZLI ŞARJ YAZMIYOR SADECE ŞARJ OLUYOR YAZIYOR NEDEN HIZLI ŞARJ OLMUYOR YADA BASKA Bİ. SORUNMU VAR?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
OPPO RENO 2Z CİHAZİM. ŞARJA TAKTIGIMDA ESKIDE VOOC HIZLI ŞARJ YAZARDI TAKTIGIMDA SİMDI HIZLI ŞARJ YAZMIYOR SADECE ŞARJ OLUYOR YAZIYOR NEDEN HIZLI ŞARJ OLMUYOR YADA BASKA Bİ. SORUNMU VAR?
Ne zaman oldu bu durum?.
Orjinal şarj kablosu ve adaptörü kullanıyorsunuz değil mi içi yeşil dir adaptör ve kablo girişi.

Evde başka oppo telefon varmı?

Upvote 0

Fatihcan. 38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sürekli olarak büyük harf kullanımı
TEK OPPO EVDE BEN KULLANIYORUM CİHAZIMIN ŞARJ ALEYI KABLOSU ORJINAL VE USB VE ŞARJ KAFASI İCİ YEŞİL RENK ORJINAL BAYADIR 4HAFTADIR BÖYLE BURADAN BİLGİ ALMAK YENI GELDI AKLIMA

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Vooc yazıyor ama hızlı şarj yazmıyor neden
Vooc yazması yeterli hızlı şarj demek , hızlı şarj yazmaz zaten, siz neresinde yazıyı görmek istiyorsunuz ,kilit ekranı mı yoksa menü alanında mı?
Mesajlar birleştirildi:

Kilit ekranında VOOC yazar bir de sadece yüzdesi yazar. Ana ekranda kilit açıkken sağ üsstte yeşile döner pil ekranı o kadar.
Hızlı şarj yazmaz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hayır denemedim SİMDI denıcem
Vooc yazmıyor sanmıştım.yazıyorsa sorun yoktur .
Mesajlar birleştirildi:

İsterseniz ana ekranda telefon yöneticisi var oradan hızlı kontrol yaparak , diğerlerini kaldırın pil ve şarj aktif ediniz, en azından sorun varmı anlaşılır test ederek.
İçiniz rahat edecekse eğer.

Son düzenleme:
Upvote 0