Çözüldü Oppo Reno 2Z coloros 11 güncelleme takvimi yayınlandı

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Elif hanım bir önceki mesajdaki arkadaşın dediği olayda tabiki yardımcı oldunuz ancak uygulamadan ekran kayıdı atılmıyor
Mesajlar birleştirildi:

Yani arkadaş benden bişey istemişti onu yapamadım ekran resmi olarak.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanım bir önceki mesajdaki arkadaşın dediği olayda tabiki yardımcı oldunuz ancak uygulamadan ekran kayıdı atılmıyor
Mesajlar birleştirildi:

Yani arkadaş benden bişey istemişti onu yapamadım ekran resmi olarak.
Uygulama dan yükleme yapılamıyor maalesef, ben internetten giriş yapmasını tavsiye etmiştim , internetten yükleme yapılabiliyor.
Mesajlar birleştirildi:

Mobil uygulamadan dosya eklenmesi den bahsediyor arkadaş Elif hanım.
Mobil uygulama da bir sıkıntı var maalesef, o bakımdan internet üzerinden giriş yaparak yükleme yapabilir, ercan bey.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İşte bende onu sormak istemiştim yardımcı olmak adına.. yoksa size karşı bir kabalık falan değildi amacım.. zaten olmazda yüzünüz diye söylemiyorum siz iyi bir moderatör sunuz:)
Estağfurullah, yanlış anlaşılmanın önüne geçmiş olduk, ben yazmıştım ama fark edilmemiş sanırım.
Sorun çözülmesine sevindim:)

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
;)
Sürüm numarası c.46 olması gerekmiyor mu, sizin telefonunuz nasıl c.50 sürümü acaba
Bak Ercan bey aynen kodluyorum
CPH2021EX_11_C_50
Mesajlar birleştirildi:

Peki bu ne anlama geliyor.. yani her telefon modelinde farklı sürüm kodları olması lazım veya şöyle sorayım aynı kodlu sürüm olunca ne oluyor..

Son düzenleme:

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
;)

Bak Ercan bey aynen kodluyorum
CPH2021EX_11_C_50
Mesajlar birleştirildi:

Peki bu ne anlama geliyor.. yani her telefon modelinde farklı sürüm kodları olması lazım veya şöyle sorayım aynı kodlu sürüm olunca ne oluyor..
CPH2021 Telefonunuzun cinsini C_50 ise sürüm numarasını belirtir. Mesela eşim Reno Z kullanıyor onun sürümü ile benim Reno 2z sürümleri farklı