Çözüldü Oppo Reno 2Z coloros 11 güncelleme takvimi yayınlandı

mehmertturk

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
öncelikle merhaba benim colorOs sürümüm 7.1 opponun colorOs sistemine alışık değilimde 11 den önce 8 9 vs olması gerekmıyormu bendemi bir problem var VPN açıp mı güncelliycez falan denmiş :D bir yol var ise bana gönderirseniz uygulamak isterim oppo reno 2 z
Mesajlar birleştirildi:

öncelikle merhaba benim colorOs sürümüm 7.1 opponun colorOs sistemine alışık değilimde 11 den önce 8 9 vs olması gerekmıyormu bendemi bir problem var VPN açıp mı güncelliycez falan denmiş :D bir yol var ise bana gönderirseniz uygulamak isterim oppo reno 2 z
tamam şimdi ufak bir araştırma sonunda android sürümünü yakalamak adına 7 den 11 e geçiş yapılmış öğrendim ancak 7.1 den büyük güncelleme alan arkadas varmı acaba , CPH1951EX_11_C.46

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

tamam şimdi ufak bir araştırma sonunda android sürümünü yakalamak adına 7 den 11 e geçiş yapılmış öğrendim ancak 7.1 den büyük güncelleme alan arkadas varmı acaba , CPH1951EX_11_C.46
7.1 büyük olarak artık herkes ColorOS11 bekliyor:)

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Türkiye için şu an C.46 sürümü en güncel sürüm. Elif hanımın dediği gibi Coloros11'in gelmesi eli kulağında