Oppo Reno 2z ColorOs 11

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir an önce gelse de kullansak, geçen sene de bu zamanlar Coloros 7 bekliyorduk heyecanla bekliyoruz son güncelleme ile ufak tefek buglar oluştu umarım giderirler.

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yok yav bu reno 2z ye güncelleme falan gelmeyecek ben mart sonu nisan ortası dedim de nerdeyse 20 misi oldu halen bişey yok bu böyle giderse mayısı da geçer haziranda alırız coloros 7 de olduğu gibi.Tabi o zaman android 12 bile esgimiş olur ulan oppo..:D:D

yaka

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Gelir elbet güncelleme. Android 9'dan 10'a geçmek benim için önemli idi. Çünkü 10'da karanlik mod vardi ve amoled ekranlı bir telefonda karanlık mod elzem idi ve AOD'de bildirim simgesi gelmekteydi (malumunuz bildirim ışığı yok).
İhtiyaç duyduklarımı Android 10 ile aldığım için, 11'in gelmesini çok umursamıyorum açıkçası.
Elbette yeni özellikler gelecek, ama telefonun (Reno 2z) ihtiyacı olan esas özellikler 10 güncellemesi ile geldi.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yok yav bu reno 2z ye güncelleme falan gelmeyecek ben mart sonu nisan ortası dedim de nerdeyse 20 misi oldu halen bişey yok bu böyle giderse mayısı da geçer haziranda alırız coloros 7 de olduğu gibi.Tabi o zaman android 12 bile esgimiş olur ulan oppo..:D:D
Ama reno2z nin son büyük güncelleme si diye düşünüyorum 12 almaz.
Mesajlar birleştirildi:

Sa arkadaşlar şuan tr deki en güncel sürüm nedir reno2z için
Şöyle ektedir.
Mesajlar birleştirildi:

Sa arkadaşlar şuan tr deki en güncel sürüm nedir reno2z için
Sizin nedir acaba sürüm?

Ekli dosyalar

• upload_2021_04_18_13_19_08_350.jpg
    upload_2021_04_18_13_19_08_350.jpg
    163.9 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

SecondLiFE

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
India vpn indirdim bölgeyi hindistan a aldım. sonuç; olmadı x)