Oppo Reno 2z CPH1951_EX_11_C.32 Güncellemesi

Bozkurt

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar bu sabah CPH1951_EX_11_C.32 Güncellemesi aldım. Ama theme story denemeleri yaparken dil bölgeyi ispanya yaptım daha sonra bildirim aldım ve şimdi güncelliyorum başka güncelleme alan varmı?
Screenshot_2020-08-31-12-48-29-40.jpg

Bozkurt

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme tamamlandı arkadaşlar sanırım şuan da tamamen Türkiye sürümüne geçti telefonum çünkü Hindistan rom yüklü iken özellikler butonu aktif değil ama şimdi aktif oldu.
Screenshot_2020-08-31-13-07-37-71.jpg

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
C.32 sürümü çıkalı bir kaç gün oldu Türkiye'ye daha gelmedi ama siz geçmişsiniz galiba yurtdışı dili yaparak algılamış telefon. Bu sürümle ColorOS 7.1 güncellemesi de çıkmış oldu.
Özellikler kısmının gözükmesi ise şöyle, hindistan sürümünü yükledikten sonra format attıysanız silinmiştir, yoksa gözükmesi gerekiyor her zaman. Yani şuan hard reset atsanız tekrardan gidecek özellikler kısmı

trcellchuck

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende hindistan romla 7 yüklü bu gğncellemeyi almak için ne yapmam gerek?

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
C.32 sürümü çıkalı bir kaç gün oldu Türkiye'ye daha gelmedi ama siz geçmişsiniz galiba yurtdışı dili yaparak algılamış telefon. Bu sürümle ColorOS 7.1 güncellemesi de çıkmış oldu.
Özellikler kısmının gözükmesi ise şöyle, hindistan sürümünü yükledikten sonra format attıysanız silinmiştir, yoksa gözükmesi gerekiyor her zaman. Yani şuan hard reset atsanız tekrardan gidecek özellikler kısmı
A5 2020 ye gelecekmi?