Yardım OPPO reno 2z Ram Sorunu

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar Arkadaşlar;

Telefonumda donma söz konusu son zamanlarda, sebebini hiç bilmiyorum ayrıca yüklü uygulamalarda yok ram genişletmek istedim fakat görselde ki gibi yetersiz diyor düne kadar ben bunu aciyordum niye şimdi açamıyorum.???. Ayrıca kasma sorunu da yaşıyorum cevaplarınız için teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-19-11-00-09-46_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2023-08-19-11-00-09-46_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    84.7 KB · Görüntüleme: 33

Sefaaydan

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A52
Merhabalar Arkadaşlar;

Telefonumda donma söz konusu son zamanlarda, sebebini hiç bilmiyorum ayrıca yüklü uygulamalarda yok ram genişletmek istedim fakat görselde ki gibi yetersiz diyor düne kadar ben bunu aciyordum niye şimdi açamıyorum.???. Ayrıca kasma sorunu da yaşıyorum cevaplarınız için teşekkür ederim
Depolama alanın dolmuş özelliği acamiyorsun ayrıca android telefonlarda depolama alanın azalınca kasmalar başlar

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
SD kartınız var mı? Yoksa bence kaliteli bir SD kartı ile belleğinizi rahtlatın.

Upvote 0

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
SD kartınız var mı? Yoksa bence kaliteli bir SD kartı ile belleğinizi rahtlatın.
SD kart var fakat düşük aslında evet mantıklı
Mesajlar birleştirildi:

Depolama alanın dolmuş özelliği acamiyorsun ayrıca android telefonlarda depolama alanın azalınca kasmalar başlar
Depolama alanının 5 GB boş yeri kaldığını fark edince zaten kasilsigini anladım ki 3 4 yıldır hiç yapmıyordu biraz uygulama siler silmez ram sistemi devreye tekrar girdi

Upvote 0