Yardım Oppo Reno 2Z Ses açma kısma sorunu

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İyi günler değerli forum üyeleri, yaklaşık 2 aydır asker olduğum için telefonu kullanmıyordum yeni aldım elime ve sanki ses kısma açma tuşu körelmiş gibi. 3 tıklıyorum bir tepki alıyor gibiyim. Daha doğrusu tek tek tıkladığımda ses açılıyor fakat basılı tuttuğumda tepki vermiyor. Sizlerde de durum böyle mi ? Basılı tutunca değil tek tek basınca açılıypr

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İyi günler değerli forum üyeleri, yaklaşık 2 aydır asker olduğum için telefonu kullanmıyordum yeni aldım elime ve sanki ses kısma açma tuşu körelmiş gibi. 3 tıklıyorum bir tepki alıyor gibiyim. Daha doğrusu tek tek tıkladığımda ses açılıyor fakat basılı tuttuğumda tepki vermiyor. Sizlerde de durum böyle mi ? Basılı tutunca değil tek tek basınca açılıypr
Basılı tutuncada ,tek tek basıncada çalışıyor.sıkıntı yok yani.

Upvote 0

Reno2z

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynen öyle bende bugün farkettim saçma gibi geldi
Mesajlar birleştirildi:

Cihazı yeniden başlattım düzeldi
Mesajlar birleştirildi:

Cihazı yeniden başlattım düzeldi

Upvote 0

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benimki düzelmiyor basılı tutunca tepki vermiyor daha önce böyle bir sorun yoktu? Uzun süre kullanmadığım için oluşmuş olabilir mi? Yoksa yazılımsal bir durum mudur

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Benimki düzelmiyor basılı tutunca tepki vermiyor daha önce böyle bir sorun yoktu? Uzun süre kullanmadığım için oluşmuş olabilir mi? Yoksa yazılımsal bir durum mudur
Yazılımsal olsa bizimde olur diye düşünüyorum, en son aralık yamasını aldınız mı, ayarlardan bakınız, yeniden başlatın ,bir kaç gün bakın aynı olacak mı

Upvote 0

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet o güncellemeyi aldım galiba ondan sonra oldu. Dediğim gibi uzun zamandır kullanmıyorum. Donanımsal olsa tek tek basınca da algılamazdı heralde

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Bu hata bazı kişilerde de var. Yazılımsal bir hata, o yüzden diğer güncellemeyi bekleyin. Tuş köreldiğinde tek tek basma bile çalışmaz.

Upvote 0

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkürler. Bir de instagram uygulaması tıkladıktan 4-5 saniye sonra açılıyor. Bu durum sizde de mevcut mu? Android webviev diye bir güncelleme var ama inmiyor bir türlü. Yapsam düzelir belki diye düşünmüştüm

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Teşekkürler. Bir de instagram uygulaması tıkladıktan 4-5 saniye sonra açılıyor. Bu durum sizde de mevcut mu? Android webviev diye bir güncelleme var ama inmiyor bir türlü. Yapsam düzelir belki diye düşünmüştüm
Instagram'ın sorunu launcher ile alakalı. Launcher değiştirirseniz sorun çözülür.
Android Webview sorunu ise Google Play ile alakalı. Google Play Store verilerini temizleyin, sorun çözülecektir.

Upvote 0