Tartışma Oppo Reno 2z stokları bitti mi??

yks2020tyf

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Katılma sebebim Oppo markası ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek. Bu forumu da çok beğendim ve ben de bir konuda danışmak istiyorum. Şu an kullandığım telefon modeli pek iyi değil ve ileride Oppo model bir telefin almak istiyorum. Aklımdaki model Reno 2z. Fakat internet üzerinde fiyat araştırması yaptığımda ocak ayı fiyatından çok daha yüksek fiyatlara satıldığını gördüm. Biraz daha araştırdım ve muhtemelen Reno 2z modelinin stokları bazı mağazalarda bitti ya da bitmek üzere. Sizce Renk 2z stoğu tekrardan Türkiye'ye gelir mi? Gelirse fiyatları eski haline döner mi? Gerçekten çok istiyorum bu modeli almayı...

W

wittroc

Guest
Fiyat pandemiden dolayı artmıştır. Şurada daha ocak ayında fiyatı 3,5 iken 3'e düşmüşken şimdi fiyat fırlamış. Stoklar yenilenir, zaten büyük sitelerin stokları hâlâ mevcut. Reno 2Z alacaksanız yaz sonunu bekleyin.

Upvote 0

keremyildiz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
aslında fiyat artışı yeni gelen yasal düzenlemeyle alakalı, maalesef vergi oranları artırıldı.

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
bu linke bakabilirsiniz. yalnız fiyatlar baya yükselmiş. ocak ayında teknosadan 3500 aldığım telefon şuan sitede 3800 :(
ben fiyatların düşeceğini sanmıyorum.

Upvote 0