Yardım Oppo Reno 3 Pro Güç Düğmesi Sorunu

versch

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Öncelikle merhabalar, telefonumun güç düğmesi ekranı kilitlemiyor ve telefonumu kapatmıyor. Lâkin otomatik kapat ile telefonumu kapatıp güç düğmesi ile tekrar açabiliyorum, o yüzden güç düğmesinde sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Fakat telefon açıkken sanki devre dışı bırakılmış gibi. Nasıl düzelir?

versch

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
İşte zaten bende bu yüzden buraya konu açtım. Açabiliyor lâkin kapatamıyor. Kapatmayı geçelim kilit ekranına bile girmiyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tam olarak en az 10 saniye, en fazla 20 saniyeye kadar denedim. Sayaç ile yaptım bunu. Maalesef hiçbir şey olmuyor.
Müşteri hizmetleri ararmısınız en azından bir problem varsa yönlendirirler. Sonucuda bizimle paylaşırsanız seviniriz. Diğer durum son olarak fabrika ayarlarına döndürünüz. Enson hard reset attınız.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Müşteri hizmetleri ararmısınız en azından bir problem varsa yönlendirirler. Sonucuda bizimle paylaşırsanız seviniriz. Diğer durum son olarak fabrika ayarlarına döndürünüz. Enson hard reset attınız.
Fabrika ayarlarına dödürseniz iyi olur derim yine olmazsa hard resete başvurunuz. Şuanlık çözüm yolları bunlar.

Upvote 0

versch

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Fabrika ayarlarına döndürerek sorun çözülüyor ise döndürmeden de çözülüyor demektir. İlla bir yolu vardır. Bulunca burada da paylaşacağım. Umarım bulurum tabii ki :)
Mesajlar birleştirildi:

İlginiz için teşekkürler.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Fabrika ayarlarına döndürerek sorun çözülüyor ise döndürmeden de çözülüyor demektir. İlla bir yolu vardır. Bulunca burada da paylaşacağım. Umarım bulurum tabii ki :)
Güncelleme sonrası oluşan bir durumda olabilir, ondan dolayı fabrika ayarlarına döndürmek ve hard resetten bahsettim siz bilirsiniz, bazen sıkıntılar bu şekilde çözüm bulabiliyor. Siz hem sorunu çözmek istiyorsunuz hem fazla uğraşmayayım diyorsunuz :) şunun gibi tabiri caizse Su içeyim ama kalkıp almayayım, bardağa falan gerek yok su yolu beni bulur gibi:)

Upvote 0

versch

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
''Güncelleme sonrası oluşan bir durumda olabilir, ondan dolayı fabrika ayarlarına döndürmek ve hard resetten bahsettim'' haklısınız lâkin güncelleştirme yapılmamıştı. Bende bu yüzden fabrika ayarlarına döndürmek istemedim. Hiçbir şey yapılmadan bir sorun oluşuyorsa bunu çözmek istiyorum sadece :)

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
''Güncelleme sonrası oluşan bir durumda olabilir, ondan dolayı fabrika ayarlarına döndürmek ve hard resetten bahsettim'' haklısınız lâkin güncelleştirme yapılmamıştı. Bende bu yüzden fabrika ayarlarına döndürmek istemedim. Hiçbir şey yapılmadan bir sorun oluşuyorsa bunu çözmek istiyorum sadece :)
Çözümler ortada sunuldu geriye kalanlar söyledim:), coloros 11 almadınız mı ?

Upvote 0

versch

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Bu şekilde Elif Hanım, kusura bakmayın geç dönebildim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-01-26 at 17.10.28.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-26 at 17.10.28.jpeg
    163.5 KB · Görüntüleme: 13
Upvote 0

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Müşteri hizmetleri ile görüşün beyfendi, her telefonda kapatıp açma, ekran resmi alma gibi tuş işlevleri farklıdır.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu şekilde Elif Hanım, kusura bakmayın geç dönebildim.
Estağfurullah, yakın zamanda alırsınız diye düşünüyorum, ama müşteri hizmetleri arasanız imei numarası ile size yollama şansları olabilir yada yönlendirme yapabilirler, almanız lazım gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam eğer;
Müşteri hizmetleri 08504336776

Upvote 0