Tartışma Oppo reno 3 pronun reno 4 reno 4 pro ve 5 den daha iyi olması

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar arkadaşlar ben bir oppo reno 3 pro kullanıcısıyım gözlemlediğim ve deneyimlediğim üzere reno 3 pro yeni çıkan bütün cihazlardan iyi opponun böyle bir saçmalığı yapmasını anlayamıyorum nedenini bilen var mı acaba

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhabalar arkadaşlar ben bir oppo reno 3 pro kullanıcısıyım gözlemlediğim ve deneyimlediğim üzere reno 3 pro yeni çıkan bütün cihazlardan iyi opponun böyle bir saçmalığı yapmasını anlayamıyorum nedenini bilen var mı acaba
Efendim telefonlarin islemci,batarya,kamera,ekran buyuklugu,ekran cesidi farki oluyor genelikle

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Banada enteresan geldi. İyi bir model çıkarayım dedi ileriyi düşünmeden ama çok donanımlı bir cihaz çıkarttı sonrası için çıkarttığı telefonlara onun üstünde özellikler koyması demek çığır açardı sanırım ve kendisini geri çekti bundan dolayı yoksa findx için herhalde devasa bellek ram koyması gerekecekti , reno3pro dan sonra üstüne koyarak devam etseydi ozaman orta segment üst alt diye bişey kalmayacaktı.

Ama şunu söylemek istiyorum reno3pro alanlar çok şanslı.

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Banada enteresan geldi. İyi bir model çıkarayım dedi ileriyi düşünmeden ama çok donanımlı bir cihaz çıkarttı sonrası için çıkarttığı telefonlara onun üstünde özellikler koyması demek çığır açardı sanırım ve kendisini geri çekti bundan dolayı yoksa findx için herhalde devasa bellek ram koyması gerekecekti , reno3pro dan sonra üstüne koyarak devam etseydi ozaman orta segment üst alt diye bişey kalmayacaktı.

Ama şunu söylemek istiyorum reno3pro alanlar çok şanslı.
Gerçekten öyle hala fiyatı düşmemesi de aslında olayın bir özeti bence ve yeni telefon almak isteyen çevremde her kim görürsem şiddetle tavsiye ediyorum Oppo reno 3 pro al kafan rahat olsun diye senin telefonun ne peki dostum
Mesajlar birleştirildi:

Gerçekten öyle hala fiyatı düşmemesi de aslında olayın bir özeti bence ve yeni telefon almak isteyen çevremde her kim görürsem şiddetle tavsiye ediyorum Oppo reno 3 pro al kafan rahat olsun diye senin telefonun ne peki dostum
Bu arada isminize bakmadan dostum yazdım yanlış anlamanızı istemem

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Bu arada isminize bakmadan dostum yazdım yanlış anlamanızı istemem
Reno2z.

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2 z de güzel performans akıcılık çok iyi Snapdragon 855 modelide olsaydı çok iyi olurdu. bende mevcut.
Bence zaten en iyi iki model reno 2z ve reno 3 pro sadece dediğiniz gibi işlemci kısmında ufak bir sorun var onun dışında ikisi de efsaneler benim gözümde ki ilk aldığım oppo telefonu reno 2z idi nakite sıkışan bir arkadaş acil satıyordu reno 3 pro bende kaçırmadım:)

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Benimde çok saçma bulduğum bir şey zaten bide reno 4 pro aldım bilmiyordum o zamanlar araştıramıştım ama reno 3 pro yerine mi 10t öneririm hem daha ucuz hem daha güçlü