Yardım Oppo reno 3 zil sesi sorunu

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Arkadaşlar oppo reno 3 kullanıyorum 10 gün oldu telefonu alalı. Zil sesi seviyesi telefon aramalarında önce az çıkıyor sesi sonradan yükseliyor.Tenefüs olan kendi zil sesini kullanıyorum. WhatsApp aramalarında herhangi bir sıkıntı yok ses iyi çıkıyor. Android ve coloros 11 Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olacak arkadaşlara

Musti43

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar oppo reno 3 kullanıyorum 10 gün oldu telefonu alalı. Zil sesi seviyesi telefon aramalarında önce az çıkıyor sesi sonradan yükseliyor.Tenefüs olan kendi zil sesini kullanıyorum. WhatsApp aramalarında herhangi bir sıkıntı yok ses iyi çıkıyor. Android ve coloros 11 Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olacak arkadaşlara
Aynı sorun bendede var çözümünü bulamadım henüz

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba

Yazılımsal olarak öyle ayarlanmış olabilir. Ayarlardan bununla alâkalı bir özellik varsa kapatınız.

Upvote 0

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Merhaba

Yazılımsal olarak öyle ayarlanmış olabilir. Ayarlardan bununla alâkalı bir özellik varsa kapatınız.
Telefonun özelliklerin de ses seviyesini düşükten yükseğe ayarlama yapma özelliği yok. İlginize teşekkür ederim
Bir de müzik çalar uygulamasını açtığım zaman sürekli müzik taraması yapıyor. Anlamış değilim
Mesajlar birleştirildi:

Aynı sorun bendede var çözümünü bulamadım henüz
Ben de bulamadım anlamadım da WhatsApp aramalarında sıkıntı yok normal atamalarda yapıyor sadece. Bir de müzik çalar uygulaması açtığım zaman sürekli müzik taraması yapıyor başlangıç da

Upvote 0

Musti43

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Telefonun özelliklerin de ses seviyesini düşükten yükseğe ayarlama yapma özelliği yok. İlginize teşekkür ederim
Bir de müzik çalar uygulamasını açtığım zaman sürekli müzik taraması yapıyor. Anlamış değilim
Mesajlar birleştirildi:

Ben de bulamadım anlamadım da WhatsApp aramalarında sıkıntı yok normal atamalarda yapıyor sadece. Bir de müzik çalar uygulaması açtığım zaman sürekli müzik taraması yapıyor başlangıç da
Güncelleme ile duzelicek bu durum galiba 11 yüklendiğimde oldu

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Rica ederim.
Müzik taraması yapması normaldir, yeni müzikler eklenip eklenmediğini kontrol ediyor.

Upvote 0

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Benim telefonun Android sürümü de 11 coloros da 11 zaten.
Mesajlar birleştirildi:

Rica ederim.
Müzik taramasını yapması normaldir, yeni müzikler eklenip eklenmediğini kontrol ediyor.
Müzik çalar uygulamasını her açtığım da aynısını yapıyor sonradan duruyor dediğiniz gibi de olabilir. Müziklerin tamamı hafıza kartında ondan da yapar mı acaba. Bı ayarı filan da yok ki müzik çalar da müzikleri hafıza kartı ya da telefon hafızası gibi

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Benim telefonun Android sürümü de 11 coloros da 11 zaten.
Mesajlar birleştirildi:

Müzik çalar uygulamasını her açtığım da aynısını yapıyor sonradan duruyor dediğiniz gibi de olabilir. Müziklerin tamamı hafıza kartında ondan da yapar mı acaba. Bı ayarı filan da yok ki müzik çalar da müzikleri hafıza kartı ya da telefon hafızası gibi
Dediğiniz gibi olabilir. Müzikleri hafıza kartından bulmaya çalışıyordur. Eğer çok fazla değilse telefon hafızasına taşıyarak deneyiniz, tarama yine yapmaya devam ediyor mu diye.

Upvote 0

muratisl58

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Mantıklı fikir aslında olabilir denemedim ama en kısa zaman da deneyeyim bir kaç müzik taşıyarak ama telefondan ya da hafıza kartından seçmek gibi de bir şansımız yok bu yönlerini çözemedim opponun. İyi ki de fazla verip 4 pro almadım

Upvote 0