Oppo reno 4 Lite Android 11

Metecnr

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar cihazı yeni aldım ama güncelleme sonrası şarjın çabuk gittiğini ve bazı sorunların olduğunu söyleyenler oldu sizce güncellemeli miyim?

Contile

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
şuan cihazınızın sürümü nedir
Arkadaşlar cihazı yeni aldım ama güncelleme sonrası şarjın çabuk gittiğini ve bazı sorunların olduğunu söyleyenler oldu sizce güncellemeli miyim?
Android 10 varsa, 11 e yükseltmeyi bence.Ekran açık kalma süresi 4-5 saat e kadar düşüyor,benim öyle oldu şahsen...
Mesajlar birleştirildi:

Android 10 varsa, 11 e yükseltmeyin bence.Ekran açık kalma süresi 4-5 saat e kadar düşüyor,benim öyle oldu şahsen...

onrctn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Çok video ile uğraşan biri değilseniz ve Android 10 yüklü ise güncellemeyin bence hocam çünkü Android 10 da tek sorun video kayıtta cızırtı oluyormuş yanlış hatırlamıyorsam ben yaşamadım ama çoğunlukla öyle okumuştum, Android 11 İle düzeliyor bu sorun ancak Android 10 da alınan o mükemmel şarj süresine hiçbir şekilde ulaşamıyoruz o kadar güncelleme geldi yine eskisi gibi değil Android 10a dönebilsem bir dk düşünmem ama maalesef mümkün değil hem Android 11in telefona özellik olarak pek bi getirisi yok açıkçası en büyük artısı bildirim ve arama gelince ekran kenarlarındaki aydınlatma dışında bir kaç değişiklik var sadece sırf bu ufak tefek değişiklikler için o şarj süresinden ve stabilizasyondan vazgeçmenizi tavsiye etmiyorum ama karar sizin tabiki iyi forumlar dilerim.

Metecnr

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Çok video ile uğraşan biri değilseniz ve Android 10 yüklü ise güncellemeyin bence hocam çünkü Android 10 da tek sorun video kayıtta cızırtı oluyormuş yanlış hatırlamıyorsam ben yaşamadım ama çoğunlukla öyle okumuştum, Android 11 İle düzeliyor bu sorun ancak Android 10 da alınan o mükemmel şarj süresine hiçbir şekilde ulaşamıyoruz o kadar güncelleme geldi yine eskisi gibi değil Android 10a dönebilsem bir dk düşünmem ama maalesef mümkün değil hem Android 11in telefona özellik olarak pek bi getirisi yok açıkçası en büyük artısı bildirim ve arama gelince ekran kenarlarındaki aydınlatma dışında bir kaç değişiklik var sadece sırf bu ufak tefek değişiklikler için o şarj süresinden ve stabilizasyondan vazgeçmenizi tavsiye etmiyorum ama karar sizin tabiki iyi forumlar dilerim.
Güzel yorumunuz için teşekkürler.
Mesajlar birleştirildi:

Android 10 varsa, 11 e yükseltmeyi bence.Ekran açık kalma süresi 4-5 saat e kadar düşüyor,benim öyle oldu şahsen...
Mesajlar birleştirildi:
Mesajlar birleştirildi:

şuan cihazınızın sürümü nedir
V7.2 android 10
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:
Teşekkürler yorumuz için

onrctn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:
Benim de öyle oldu ne yazık ki günde 1 ya da 2 saatten 3 gün kullanıyordum 3 gün şimdi 1 - 1,5 günü çıkarsın diye yapmadığım şey kalmadı gördüğüm en ufak şeyi deniyim belki düzelir diyorum yok, Android system webview kapadım, sd maid yükleyip eski cashe dosyalarını taradım, sistem ayarlarına geri yükledim o da yetmedi hard reset attım yalan yok ilk rest attığım zaman iyi süre veriyor ikinci gün kaldığımız yerden devam :) telefon emanetçi telefonu gibi oldu her güncellemeden sonra bi format ya da hard reset yiyor vasaire vasaire nasıl oluyorda yazılım ile bu hale geldi bi telefon anlamıyorum üstelik aynı telefon aynı Android sürümü yüklü olmasına rağmen birbirleri arasında bile farklılıklar oluyor ilginç keşke her gün yeni model çıkarmak yerine çıkardığı modellerin sorunlarını düzeltseler, dolmuşu biraz kusura bakmayın, iyi forumlar herkese

Son düzenleme: