Oppo reno 4 lite C.27 pil sorunu güncellemesi

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Guncelleme 27 ve sarj durumu %20

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-08-23-13-54-94.jpg
    Screenshot_2021-05-08-23-13-54-94.jpg
    219.9 KB · Görüntüleme: 54

Aslanyusuf29

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
ses açınca derken biraz daha detaylı anlatır mısınız büyük ihtimalle hard resetle düzelir
Mesajlar birleştirildi:

Telonda müzik açınca arka tarafta sanki Bir titreme oluyor rahatsız ediyor baya yani elimi koyduğum zaman hissediyorum.Bu yüzden yüksek sesle müzik dinleyemiyorum telefonu tamamen resetledim ama sorun hala devam ediyor .

the_oz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Telonda müzik açınca arka tarafta sanki Bir titreme oluyor rahatsız ediyor baya yani elimi koyduğum zaman hissediyorum.Bu yüzden yüksek sesle müzik dinleyemiyorum telefonu tamamen resetledim ama sorun hala devam ediyor .
Cihazın arkasında bı boşluk var ondan kaynaklı firmalar bilerek yapıyorlar aynı şey Poco x3'de de vardı hatta bununla alakalı video izlemiştim. Ses rezonansı deniyormuş bu olaya bu bı arıza ya da hatalı üretim değil. YouTube'da Ses Rezonansı Poco X3 yazarsanız video çıkacaktır oradan bakabilirsiniz. Sizin sorununuz bu olabilir gibime geldi.

mustafaciger

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

denedim kılıflı ve kılıfsız bahsettiğiniz sorun bende yok servis yolu gözükebilir