Oppo reno 4 lite C.27 pil sorunu güncellemesi

Frdsmsk_

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Sürekli olarak büyük harf kullanımı
Merhaba arkadaşlar C.27 güncellemesi alıp kullanmaya başlayanlar güncellemenin geldiği tarihi ilk izlenimlerini ve ekteki gibi ekran resmi paylaşabilirler mi? (Mevcut güncellemem C.26)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-06-09-50-52-35.jpg
    Screenshot_2021-05-06-09-50-52-35.jpg
    216.6 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
30 Nisan da geldi güncelleme, şu ana kadar ki pil için gelen en iyi guncelleme bence.

Ekli dosyalar

• ad4bdaaa-4af1-4e57-8cef-d0c9682671b9.jpg
    ad4bdaaa-4af1-4e57-8cef-d0c9682671b9.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 61

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkeze Merhaba Arkadaşlar

4. Gün itibari ile yeni gelen pil optimize olduğunu söylenen güncellemeyi cihaza kurdum ve aldığım geri dönüşler şu şekilde bu cihazın ilk aldığımdan beri büyük keyifle kullanıyorum ama sanki guncellemeler ile beraber cihazı perişan ediyorlar 1 kere bunun yüzünden cihaz servise gitti duzeldi ve gene başladı güncelleme ile cihaz kafayı yemeye klavye yazı yazarken takılma olan oluyormu bilmem pil için bir türlü bir çözüm bulunamadı bence çok güzel cihazlar üretiliyor ama güncelleme için çalışan ekip biraz daha özverili işi yapıp bizleri daha iyi daha stabil işletim sistemi olabilir sakın yanlış anlaşılmasın ben çok memnunum cihazımdan oppo'dan sadece bu ufak ama miyde bulandıran güncellemelerden şikayetçiyim diyeceklerim bu kadar saygılar

Frdsmsk_

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkeze Merhaba Arkadaşlar

4. Gün itibari ile yeni gelen pil optimize olduğunu söylenen güncellemeyi cihaza kurdum ve aldığım geri dönüşler şu şekilde bu cihazın ilk aldığımdan beri büyük keyifle kullanıyorum ama sanki guncellemeler ile beraber cihazı perişan ediyorlar 1 kere bunun yüzünden cihaz servise gitti duzeldi ve gene başladı güncelleme ile cihaz kafayı yemeye klavye yazı yazarken takılma olan oluyormu bilmem pil için bir türlü bir çözüm bulunamadı bence çok güzel cihazlar üretiliyor ama güncelleme için çalışan ekip biraz daha özverili işi yapıp bizleri daha iyi daha stabil işletim sistemi olabilir sakın yanlış anlaşılmasın ben çok memnunum cihazımdan oppo'dan sadece bu ufak ama miyde bulandıran güncellemelerden şikayetçiyim diyeceklerim bu kadar saygılar
C.27 yi kurduysanız pil ekran resminizi yüzde 20 seviyelerine geldiğinizde paylaşır mısınız bizimle?

Frdsmsk_

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
sonunda güncelleme geldi
Gözünüz aydın darısı sıradakilerin başına bi kaç gün sonra ilk izlenimlerinizi ve ekran süresi resmini paylaşır mısınız?(
Merhaba arkadaşlar C.27 güncellemesi alıp kullanmaya başlayanlar güncellemenin geldiği tarihi ilk izlenimlerini ve ekteki gibi ekran resmi paylaşabilirler mi? (Mevcut güncellemem C.26)
Bu işte bir acayiplik var ama bir açıklaması vardır sanırım dün ile bugün ki farka bakar mısınız (dün ki durum üst paylaşımda)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-07-09-39-21-93.jpg
    Screenshot_2021-05-07-09-39-21-93.jpg
    217.8 KB · Görüntüleme: 52

mustafaciger

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Gözünüz aydın darısı sıradakilerin başına bi kaç gün sonra ilk izlenimlerinizi ve ekran süresi resmini paylaşır mısınız?(

Bu işte bir acayiplik var ama bir açıklaması vardır sanırım dün ile bugün ki farka bakar mısınız (dün ki durum üst paylaşımda)
paylaşırım tabii dediğiniz gibi günlük kullanımlarım genellikle aynı olmasına rağmen günden güne tüketim oranları değişiyor benim fikrim google servisleri ile alakalı bir sorun inşallah c27 de çözülmüştür bugün denemeye başlayacağım

Frdsmsk_

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
paylaşırım tabii dediğiniz gibi günlük kullanımlarım genellikle aynı olmasına rağmen günden güne tüketim oranları değişiyor benim fikrim google servisleri ile alakalı bir sorun inşallah c27 de çözülmüştür bugün denemeye başlayacağım
Dünden farklı olarak tek yaptığım şey yatmadan önce ANDROİD SYSTEM WEBVİEW in sürümünü kaldırdım. Eğer bu işe yaradıysa 2 3 içinde tam olarak belli olacaktır. Bakalım tekrar paylaşacağım neler olup bittiğini

the_oz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Cihazıma az önce güncelleme geldi. An itibariyle telefonu şarj ediyorum ettikten sonra güncellemeyi yapacağım. Şu anki C26 güncellemesiyle günlük 5.30 ila 6.10 süre alabiliyorum. Yoğun kullanım olmamasına rağmen. Cihazı alalı 3 hafta oldu. Ve pil konusu üzdü açıkçası. Bir kaç gün sonra bende buraya güncellemenin etkilerini yazarım.

Frdsmsk_

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Cihazıma az önce güncelleme geldi. An itibariyle telefonu şarj ediyorum ettikten sonra güncellemeyi yapacağım. Şu anki C26 güncellemesiyle günlük 5.30 ila 6.10 süre alabiliyorum. Yoğun kullanım olmamasına rağmen. Cihazı alalı 3 hafta oldu. Ve pil konusu üzdü açıkçası. Bir kaç gün sonra bende buraya güncellemenin etkilerini yazarım.
C.27 mi geldi sizede?
Mesajlar birleştirildi:

2 önce banada c.27 güncellemesi geldi yükledim şarjı fulledim kullanmaya başladım. Fakat güncellemeden önce c.26 kullanırken ilk günler 7 saat civarı ekran süresi alıyordum. Sonrasında Çarşamba akşamıydı sanırım. ANDROİD SYSTEM WEBVİEW uygulamasının güncel sürümünü kaldırdım. Sonrasında böyle bir ekran süresi başarısı çıktı karşıma. Tam olarak emin olmamakla beraber ANDROİD SYSTEM WEBVİEW uygulamasının güncellemesini kaldırıp bir deneyin derim eğer C.27 sürümünde de pil sorunu yaşayan olursa. Herkese iyi günler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-07-09-39-21-93.jpg
    Screenshot_2021-05-07-09-39-21-93.jpg
    217.8 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme: