Oppo reno 4 lite C.27 pil sorunu güncellemesi

isoo06

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Müşteri hizmetleri arayınız Vodafone.

Siz wifi mi bağlanıyorsunuz yoksa mobil veri mi kullanıyorsunuz.

Siz aktif etmek için bunları yaptınız mı acaba?

VoLTE Hizmetini aktif etmek Kısa mesaj olarak 4545'e '4.5G' göndermek bu hizmetin aktif hale getirilmesi için yeterlidir.
Sizin dediğiniz mesajı gönderiyorum teknik hatadan dolayı hizmet veremiyoruz diye mesaj geliyor günlerdir bende *7000# den Volte yi aktif ettim aktif olmasına rağmen telefonun üst kısmında Volte yazisi çıkmıyor
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Elif i dinlersen muhtemelen çözülecek
Arkadaslar sizde sarjlar nasi gidiyor ekran açık kalma süresini herkes fotoğraf olarak paylaşabilir mi oppo reno 4 lite kullananlar

onrctn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
C.27 güncellemesi yüklü, çok memnun olmamakla birlikte buyurun;
Screenshot_2021-05-16-12-25-16-55.jpg

onrctn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Sİzin durum gayet normal memnun olmalısınız ben çok kafama takıyordum artık umursamıyorum aşağı yukarı sizin ekran süresi kadar gidiyor bence makul
Memnun olmamamın sebebi bu paylaştığım süre değil aslında dediğiniz gibi iki gün kullanıma beş saat ekran süresi makul ama iki gün aynı uygulamaları kullanıp bazen üç ya da dört bazen beş ya da altı saat almam yani tutarsız olması can sıkıcı sadece diğer türlü şuan çokta kötü durumda sayılmaz idare ediyor.

Contile

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hiç memnun değilim,bir an önce düzeltilmesi gerekiyor...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-22-22-06-41-74.jpg
    Screenshot_2021-05-22-22-06-41-74.jpg
    272.2 KB · Görüntüleme: 25

Contile

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hiç oyun oynamam,pil devamlı güç tasarrufu modunda,ekran parlaklığı minimumda ve sadece Chrome, birazda sosyal medya kullanıyorum,4,5G yı bile 3 e düşürdüm buna rağmen 4-5 saat lik ekran süresi hiç iyi değil bence.
Screenshot_2021-05-12-20-08-14-93.jpg