Çözüldü Oppo Reno 4 Lite Görüşme Kayıt

hunter1

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Dostlar Oppo Reno 4 Lite için görüşme kayıt programı var mı ? Hangi programı yüklediysem de hiç biri kayıt yapmıyor . En iyisi sadece benim sesimi kaydediyor lakin karşı tarafın sesini kayıt etmiyor.Araştırmalarıma göre Android 9'dan sonra yasaklanmış . Bu işin bir yolu yordamı yokmudur acaba ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Dostlar Oppo Reno 4 Lite için görüşme kayıt programı var mı ? Hangi programı yüklediysem de hiç biri kayıt yapmıyor . En iyisi sadece benim sesimi kaydediyor lakin karşı tarafın sesini kayıt etmiyor.Araştırmalarıma göre Android 9'dan sonra yasaklanmış . Bu işin bir yolu yordamı yokmudur acaba ?
Evet android 9 sonrası yasak , şuan için bir yolu yok gibi.

Upvote 0
Çözüm

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Ben ACR kullanmıştım daha önce. Yine yüklemek istedim fakat Google Android engellemiş artık ses kaydını.

Şöyle bir uygulama buldum, fena değil ama çok gürültülü bir kayıt yapıyor.

Upvote 0

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Ek ayarlar/Erişilebilirlik altında şöyle bir yer var, oradan izin vermeniz gerekiyor. Onu da yaptınız mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20210313_095141.jpg
    IMG_20210313_095141.jpg
    269.7 KB · Görüntüleme: 32
Upvote 0

hunter1

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Aynen ordan da izinleri verdim , diğer tüm izinleri verdim lakin kayıt yapmıyor.Bekleyecez artık bir çözümünü . Google izin vermesi gerekiyor.

Upvote 0

hunter1

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Konu güncel . Halen çözüm bulunamadı . Arama kayıt sorununu çözen varsa yardım etsin lütfen

Upvote 0