Yardım Oppo reno 4 lite sarj sorunu

delale

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo reno 4 lite android 11 güncellemesini aldım üstüne pachte geldi pil optimizasyonu diye fakat hiçbir şey fark etmedi ekran açık kalma sürem 2.15 dk lütfen şu telefona ya pach gelsin yada android 10a dönmemize izin versin şu şirket

yardimaziz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo reno 4 lite android 11 güncellemesini aldım üstüne pachte geldi pil optimizasyonu diye fakat hiçbir şey fark etmedi ekran açık kalma sürem 2.15 dk lütfen şu telefona ya pach gelsin yada android 10a dönmemize izin versin şu şirket
Benim ekran süresi ortalama 6 saat civarı. Hard format attım. Çok faydası oldu. Tavsiye ederim.

Upvote 0

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Müşteri hizmetleri aradım ippo reno 4 lite sorunu için servise gönderin diyor pismannildum çok aldığıma bu cihazi

Upvote 0

ugurkarakas8

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ne kadar gidiyor, ayrıca arkaplanda çalışan programlar çok mu yada anti virüs programı var mı
Markanın müşteri hizmetleri gibi davranmanın pek bir anlamı yok gibi. Çünkü son 2 haftadır herkes bu durumdan şikayetçi. Arkaplanda çalışan programlar çok değil, antivirüs yok, telefonu güç tasarrufu modunda kullanıyorum, ekran parlaklığı otomatik, tuş kilidi kapalıyken bile yüzde 15/20 düştüğü oluyor. Ben ilk defa bu telefonda böyle bir şey gördüm.

Ürün sıkıntılı.4000 mah batarya bu kadar çabuk bitmemeli. Telefonda konuşuyoruz bir problem yok diyorlar. Servise gonderecegim gerekirse umarım ücret çıkarıp basimi agritmazlar.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Markanın müşteri hizmetleri gibi davranmanın pek bir anlamı yok gibi. Çünkü son 2 haftadır herkes bu durumdan şikayetçi. Arkaplanda çalışan programlar çok değil, antivirüs yok, telefonu güç tasarrufu modunda kullanıyorum, ekran parlaklığı otomatik, tuş kilidi kapalıyken bile yüzde 15/20 düştüğü oluyor. Ben ilk defa bu telefonda böyle bir şey gördüm.

Ürün sıkıntılı.4000 mah batarya bu kadar çabuk bitmemeli. Telefonda konuşuyoruz bir problem yok diyorlar. Servise gonderecegim gerekirse umarım ücret çıkarıp basimi agritmazlar.
Markanın müşteri hizmetleri gibi davranmıyorum aksine yardımcı oluyorum, cihazdan cihaza fark eden konular var,
bende sarj sorunu yok olmamasi icin yaptigim adimlari bi konu altinda anlatmistim

Mesela bu arkadaşımız gibi. Sorunlu durum olduğunu eski konularda bahsetmiştim güncelleme sonrası için. Nazik olduğunuz için teşekkür ederim.
Bu konu şuan için kanayan yara ve hafif durumları beraber ağır olanıda müşteri hizmetleri ve güncelleme ile düzelicek bir konu maalesef şuan için yapacak bir bişey yok .

Upvote 0

Saffet Kuğu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Ben de de Oppo Reno 4 var, genel olarak memnunum. Android 11 güncellenesi bana gelmedi. 10 kullanmaya devam ediyorum. Benim de sistem hava durumu uygulaması ile ilgili sorunum var. Kendini güncellemiyor. Güncel hava durumunu vermiyor. Dışarıda hava 0-1 derece telefonda açık 12 derece gösteriyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben de de Oppo Reno 4 var, genel olarak memnunum. Android 11 güncellenesi bana gelmedi. 10 kullanmaya devam ediyorum. Benim de sistem hava durumu uygulaması ile ilgili sorunum var. Kendini güncellemiyor. Güncel hava durumunu vermiyor. Dışarıda hava 0-1 derece telefonda açık 12 derece gösteriyor.
Hava durumu uygulaması verileri silin isterseniz

Upvote 0