oppo reno 4 lite Şarj

rainboy

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
oppo reno 4 lite kullanmaktayım benim sorunum şarj 2 saat e yakın bir zamanda oluryor bunun bir ayarı yada başına böyle bir sorun gelen varmı Pil de optimize edilmiş gece ayarları kapalı Ve cihaz yeni ..

yusufzozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
benim de telefonum geç şarj oluyor 4 aylık cihaz şarj da hızlı bitiyor ve ayrıca pubg oynarken telefonun ekrani bir kaç saniye kontrol edilmiyor ve oyundan atıyor

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Telefonu şarj ederken orijinal şarj adaptörü ve kablosunu mu kullanıyorsunuz? Reno 4 lite 18w hızlı şarj adaptörü ile geliyor, eğer standart bir adaptör kullanıyorsanız yavaş şarj olacaktır.. ama 2 saat çok uzun da bir süre değil, zaten yarım saatte %40-50 civarı şarj oluyor..

rainboy

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Orjinal kutudan çıkan şarj ile yapıyorum çevremdekiler 1 saat i geçmediğini söylüyor oyüzden bende arada kaldım dediğiniz gibi 2 saat normal ise yapacak birşey yok ..

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Benim kendi kullanımımda ilk yarım saatte %40-50 ye kadar, sonraki yarım saatte %70-80 e kadar şarj ediyor, tam dolması da 2 saate yakın sürüyor.. Bir saatte hiç şarj etmedim.. genelde uyarlanmış gece şarjı yapıyorum onun için kesin saat söyleyemiyorum..

rainboy

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Benim kendi kullanımımda ilk yarım saatte %40-50 ye kadar, sonraki yarım saatte %70-80 e kadar şarj ediyor, tam dolması da 2 saate yakın sürüyor.. Bir saatte hiç şarj etmedim.. genelde uyarlanmış gece şarjı yapıyorum onun için kesin saat söyleyemiyorum..
Anladım teşekkürler gece şarjı çok daha fazla sürüyor ..