Oppo Reno 4 Merhaba

Yüksel3440

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhabalar Xiaomi den oppo ya geçen yeni kullanici olarak kişisellestirme tema vs tarzında neler yapabilirim Telefonuma beni bilgilendirirmisiniz.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar Xiaomi den oppo ya geçen yeni kullanici olarak kişisellestirme tema vs tarzında neler yapabilirim Telefonuma beni bilgilendirirmisiniz.
Hoş geldiniz güle güle kullanın.Tema konusunda şuanlık maalesef bişey yapamazsınız, Türkiye'ye kapalı çünkü. Kullandıkça keşfedeceğinize inanıyorum kullanan arkadaşlarda size buradan bilgiler paylaşıp yardımcı olacaklardır, sizin ayrıca öğrenmek istediğinizi yazarsanız süreç daha pratik olacaktır

Yüksel3440

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz icin. Coloros 11 ile tema seçenekleri gelirmi ? Şu an için Bölge değişikliği ile Tema mağazasını yukleyebiliyormuyuz telefona yada 3.parti tema varmı playstore da

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz icin. Coloros 11 ile tema seçenekleri gelirmi ? Şu an için Bölge değişikliği ile Tema mağazasını yukleyebiliyormuyuz telefona yada 3.parti tema varmı playstore da
Şuan tema hakkında bişey söylemek mümkün değil, tabi bu olmayacak demek de değil, tamamen opponun insiyatifinde.