Yardım Oppo Reno 4 Tam Ekrandan Çıkma

Umutcan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhabalar. Geçenlerde Oppo Reno 4 aldım. Telefondan gayet memnunum fakat yıllardır oynadığım bir oyunu severek oynayamıyorum çünkü tam ekran ile rahat oynayamıyorum. Tam ekrandan çıkmak için ayarlar var mı bulamadım. Eskiden oynadığım telefonlarda tam ekran değildi ve böyle alışmıştım. Ekranın azcık küçülmesi ve köşelerdeki ikonlara rahatlıkla dokunmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar. Geçenlerde Oppo Reno 4 aldım. Telefondan gayet memnunum fakat yıllardır oynadığım bir oyunu severek oynayamıyorum çünkü tam ekran ile rahat oynayamıyorum. Tam ekrandan çıkmak için ayarlar var mı bulamadım. Eskiden oynadığım telefonlarda tam ekran değildi ve böyle alışmıştım. Ekranın azcık küçülmesi ve köşelerdeki ikonlara rahatlıkla dokunmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın, oyunun adı neydı acaba,oyun alanında otnamanızı tavsiye ederim, ayarlarında tam ekran yada normal ekran diye seçenek yok mu acaba?
Mesajlar birleştirildi:

İsterseniz ;
Ayarlar> kolaylaştırıcı araçlar>navigasyon düğmeleri>sanal düğmeleri otomatik gizle açınız. Navigasyon düğmeleri sabit kalmasını sağlar istediğinizde oradan kaldırmayı sağlar.

Upvote 0

Umutcan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın, oyunun adı neydı acaba,oyun alanında otnamanızı tavsiye ederim, ayarlarında tam ekran yada normal ekran diye seçenek yok mu acaba?
Mesajlar birleştirildi:

İsterseniz ;
Ayarlar> kolaylaştırıcı araçlar>navigasyon düğmeleri>sanal düğmeleri otomatik gizle açınız. Navigasyon düğmeleri sabit kalmasını sağlar istediğinizde oradan kaldırmayı sağlar.
Teşekkürler. Oyunun adı Gods of Olympus. Sanal düğmeleri otomatik gizle seçeneğini bulamadım. Dediğiniz yerde böyle bir ekran çıkıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-26-17-36-11-39.jpg
    Screenshot_2021-03-26-17-36-11-39.jpg
    105.4 KB · Görüntüleme: 15
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkürler. Oyunun adı Gods of Olympus. Sanal düğmeleri otomatik gizle seçeneğini bulamadım. Dediğiniz yerde böyle bir ekran çıkıyor.
Model farkı olduğundan farklı menüde olabilir, ayarlar menüsünden arama barına , sanal düğmeleri otomatik gizle yazarmısınız belki başka bölümde çıkar.

Upvote 0

Umutcan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
"sanal" yazınca yine aynı ekrana çıkıyor. "Sanal düğmeleri" yazınca da sonuç yok diyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-26-17-50-30-53.jpg
    Screenshot_2021-03-26-17-50-30-53.jpg
    67.9 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2021-03-26-17-50-44-87.jpg
    Screenshot_2021-03-26-17-50-44-87.jpg
    106.2 KB · Görüntüleme: 18
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Anlıyorum, oyun ayarlarından 4:3 yapma şansınız var mı.

Upvote 0