Çözüldü Oppo reno 5 lite alınır mı

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme konusunda ne kadar oppoya kızsam da yine vazgeçmek istemiyorum çünkü coloros a çok alıştım ve sevdim bu yüzden oppo A52 cihazımı sattım ve şu an reno 5 lite almak istiyorum fakat yorumlara baktığımda hoparlör pek de kaliteli değilmiş kullanan arkadaşlar reno 5 lite hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ekran süren çok az benim şarj 4 gün gidiyor yoğun kullanımda 1.5 günde 7 saat 55 dk ekran süresi aldım şarj %20 de

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-05-08-52-45-71_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    Screenshot_2021-10-05-08-52-45-71_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
    216.9 KB · Görüntüleme: 25
Upvote 0

pancu00

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
vodafone yanımda uygulamasında peşin 3200, 300 tl indirim veriyor alışverişe gördüm de araştırıyorum cihazı. aslında imkan yok olsa f serisini almak vardı da

Upvote 0

enenengin

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme konusunda ne kadar oppoya kızsam da yine vazgeçmek istemiyorum çünkü coloros a çok alıştım ve sevdim bu yüzden oppo A52 cihazımı sattım ve şu an reno 5 lite almak istiyorum fakat yorumlara baktığımda hoparlör pek de kaliteli değilmiş kullanan arkadaşlar reno 5 lite hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi
Zil sesi yarıdan kısık yine de sesi iyi. Telefon yeni diye 1 ay sesi bu yönde kullanırım hep. Ses kalitesi hakikaten memnun edici. Çok çok iyi kullanımı kalite açısından. Video ve fotoğrafları pc olmadan düzeltip yazı yazabiliyorum bu muazzam.

Son düzenleme:
Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Zil sesi yarıdan kısık yine de sesi iyi. Telefon yedi diye 1 ay sesi bu yönde kullanırım hep. Ses kalitesi hakikaten memnun edici. Çok çok iyi hem kullanım ben kalite açısından. Video ve fotoğrafları pc olmadan düzeltip yazı yazabiliyorum bu muazzam.
Evet aldım kullanıyorum ama titreşim sorunu var titreşim bazen çalışıyor bazen çalışmıyor başka sorun yok

Upvote 0

Bysahin

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Daha önce Oppo Reno 4 lite kullandım şimdi ise 3 aydır Reno 5 Lite var. Fakat Reno 5 Lite modelde sürekli açık ekran seçenekleri ve mesaj gelince ekran kenar aydınlatma yok. Üst model ama yazılım olarak Reno 4 lite daha iyi ve güncelleme daha çok idi. support.tr@oppo.com birkaç kez mail olarak istekte bulundum güncelleme ile eklenmesi için. Yazılım ekibi iletiyoruz cevabı verildi. En son elen mailde ise planlanan bir güncelleme yok denildi. Kısa yerli üretim Oppo Reno 5 Lite yazılım ve güncelleme olarak zayıf

Upvote 0

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Daha önce Oppo Reno 4 lite kullandım şimdi ise 3 aydır Reno 5 Lite var. Fakat Reno 5 Lite modelde sürekli açık ekran seçenekleri ve mesaj gelince ekran kenar aydınlatma yok. Üst model ama yazılım olarak Reno 4 lite daha iyi ve güncelleme daha çok idi. support.tr@oppo.com birkaç kez mail olarak istekte bulundum güncelleme ile eklenmesi için. Yazılım ekibi iletiyoruz cevabı verildi. En son elen mailde ise planlanan bir güncelleme yok denildi. Kısa yerli üretim Oppo Reno 5 Lite yazılım ve güncelleme olarak zayıf
Duygularıma tercüman olmuş ve kullanıcı gözlemli güzel bir yorum.Arkadaşım her şeyi net olarak belirtmiş.Diğer konularda da yazarak belirtmek istediğim tam da buydu.Şimdi Reno 5 Lite telefonumu geçtiğimiz Mayıs ayından beri yani 6 aydır kullanıyorum.Bir alt model olan Reno 4 Lite kızım kullanıyor ondan görüp sevdiğim özellikler biz de yok çok garip ve saçma yani.Sonra arkadaşımız mail atmış önce ilgilenip ileteceğiz demişler sonra güncelleme planımızda yok demişler.Yerli üretim diye sevindiğimiz bir telefona gerekli olan hakkımız olan özellikler ve destekler sunulmayacaksa ne anladık bu durumdan?Arkadaşımız çok doğru söylemiş. Yerli üretim Reno 5 Lite maalesef yazılım ve güncelleme olarak zayıf.Kasım ayı güncellemesi de gelmedi daha.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bence de çok saçma alt modelde bu kadar seçenek olup üst modelde olmaması oppoyu çözebilen alim olur zaten

Upvote 0