Çözüldü Oppo reno 5 lite alınır mı

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme konusunda ne kadar oppoya kızsam da yine vazgeçmek istemiyorum çünkü coloros a çok alıştım ve sevdim bu yüzden oppo A52 cihazımı sattım ve şu an reno 5 lite almak istiyorum fakat yorumlara baktığımda hoparlör pek de kaliteli değilmiş kullanan arkadaşlar reno 5 lite hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet ilk aldığım gün bir güncelleme vardı Eylül ayı güvenlik güncellemesi onu yaptım başka da güncelleme gelmedi zaten ama alır almaz güncellemeyi yaptığım için güncellemeden önceki durumu da bilemiyorum
Belki güncelleme sonrası da oluşmuş olabilir.
Bazen güncelleme ler bazı cıhazlarda sorun yapabiliyor bazılarında sorun oluşturmuyor.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Belki güncelleme sonrası da oluşmuş olabilir.
Bazen güncelleme ler bazı cıhazlarda sorun yapabiliyor bazılarında sorun oluşturmuyor.
Olabilir sürekli gidip geliyor titreşim anlamadım donanımsal olsa hiç çalışmaz sanki yazılımsal bir sorun gibi ama bilmiyorum inşallah düzelir canımı sıktı bu durum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Olabilir sürekli gidip geliyor titreşim anlamadım donanımsal olsa hiç çalışmaz sanki yazılımsal bir sorun gibi ama bilmiyorum inşallah düzelir canımı sıktı bu durum

Yazılımsal diye düşünüyorum,
Fabrika ayarlarına döndürünüz en azından cihaz yeni fazla dolmadan sıkıntı çözüme de kavuşabilir.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Fabrika ayarlarına döndürünüz en azından cihaz yeni fazla dolmadan sıkıntı çözüme de kavuşabilir.
Cihazın Türkiye'de üretilmesinin zararları işlerini doğru yapmıyorlar Çin'de üretilenlerde böyle bir sorun duymadım görmedim
Mesajlar birleştirildi:

Ekran koruyucu filmi bile düzgün uygulayamamışlar belliydi zaten

Upvote 0

sozaltun

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefon işi şans işi bazen oluyor böyle sorunlar bende alırlen kararsızdım bilirsiniz uzun yıllar samsung kullanıp başka bir markaya geçmek iostan androide geçmekle eş değer bir durum başta sıkıntılar oldu bende sizin gibi başlarda takıntılıydım titreşimmi sorunlu bataryasımı erken bitiyor telefonun çekim gücümü zayıf vs. diye telaş yapıyordum ama Allah a şükür fabrikasyon bir sorunla karşılaşmadım telefonada alıştım bundada samsungta olmayan birçok güzel özellikler var coloros 12'dende umutluyum anlık şeyler olur bazen yoksa oppo sağlam cihaz yapıyor.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefon işi şans işi bazen oluyor böyle sorunlar bende alırlen kararsızdım bilirsiniz uzun yıllar samsung kullanıp başka bir markaya geçmek iostan androide geçmekle eş değer bir durum başta sıkıntılar oldu bende sizin gibi başlarda takıntılıydım titreşimmi sorunlu bataryasımı erken bitiyor telefonun çekim gücümü zayıf vs. diye telaş yapıyordum ama Allah a şükür fabrikasyon bir sorunla karşılaşmadım telefonada alıştım bundada samsungta olmayan birçok güzel özellikler var coloros 12'dende umutluyum anlık şeyler olur bazen yoksa oppo sağlam cihaz yapıyor.
Cihaz güzel başka bir sıkıntı yok şimdilik ama ilk defa oppo kullanmıyorum 1,5 senedir kullanıyorum evet bende coloros 12 den umutluyum özelleştirme seçenekleri fazla ve çok güzel görünüyor oppo telefonların asıl olması gerektiği gibi olacak şu anki ikonlar falan çık basit göze hitap etmiyor

Upvote 0

enenengin

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Cihazı yeni aldım.ilk günü geçireceğiz bugün. %11 iken taktık şarja 9dk da 33 oldu, 13.dkda %45, 17.dkda %52 ve 43dk sonunda %95 şarj oldu. Ve ilk şarjı şuan yapıyorum 6 saat olacak, 7.saat ile şarjdan alacağım.

Upvote 0

Hakans

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme hiç ama hiç yapmayan biri olarak soruyorum. Yapanlarda durum nedir? Aldığınız güne göre?
Screenshot_2021-08-31-03-20-28-21.jpg

Upvote 0