Çözüldü Oppo reno 5 lite alınır mı

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme konusunda ne kadar oppoya kızsam da yine vazgeçmek istemiyorum çünkü coloros a çok alıştım ve sevdim bu yüzden oppo A52 cihazımı sattım ve şu an reno 5 lite almak istiyorum fakat yorumlara baktığımda hoparlör pek de kaliteli değilmiş kullanan arkadaşlar reno 5 lite hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Haziran ayından beri Oppo Reno 5 Lite kullanıyorum telefondan pek fazla oyun oynamasam da en son genshin impact oynamıştım düşük ayarlarda sorun yok ama yüksek ayarlara (genshin impact diğer oyunlara göre daha çok sistem isteyebilen bir oyun sonuçta oyun 12gb) çektiğiniz zaman sorun çıkıyor, Cod, pubg gibi oyunlarda sorun olmuyor, ben siyah renk kullanıyorum ve aşırı derecede toz tutuyor bu kullandığınız kılıfa bağlı daha çok olabiliyor, pil performansı gayet iyi ben 2 günde bir şarja takıyorum (Sürekli sosyal medya ve film izliyorum, oyun oynamıyorum), 30W hızlı şarjla çok hızlı bir şekilde telefonun pili şarj oluyor. Kamera konusunda bokeh ve portre modları gayet iyi. Gün ışığın ekranın full parlaklık konusunda beni pek tatmin etmedi diyebilirim, Güncelleme konusunda ise ben coloros 12 alacağını pek düşünmüyorum.
İşlemci konusunda sıkıntı var evet mediatek helio p95 snapdragon 665ten bile kötü bir işlemciymiş şu an ürünü iptal etme durumuna geldim

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İşlemci konusunda sıkıntı var evet mediatek helio p95 snapdragon 665ten bile kötü bir işlemciymiş şu an ürünü iptal etme durumuna geldim
Elbette Qualcomm Snapdragon 665 daha iyi bunu başta araştırma yapmamışmıydınız.

Kullanan arkadaşlar memnunlar cihazdan ama bu tercih meselesi sonuçta.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Başta araştırma yaptım fakat bu kadar kötü olduğunu tahmin edemedim CPU frekansına baktığınız zaman snapdragon 665 ten daha iyi görünüyor ama genel anlamda 665 daha başarılı bir işlemci olduğu görülüyor kararsız kaldım çok oyun oynayan biri değilim ama ara sıra pubg falan oynarım 1 2 saat oynayanlar gayet akıcı oynandığıni söylemiş ama bilmiyorum 2500 lük cihazlarda var 665 678

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Başta araştırma yaptım fakat bu kadar kötü olduğunu tahmin edemedim CPU frekansına baktığınız zaman snapdragon 665 ten daha iyi görünüyor ama genel anlamda 665 daha başarılı bir işlemci olduğu görülüyor kararsız kaldım çok oyun oynayan biri değilim ama ara sıra pubg falan oynarım 1 2 saat oynayanlar gayet akıcı oynandığıni söylemiş ama bilmiyorum 2500 lük cihazlarda var 665 678
Çok ağır oyunlar oynamıyorsanız sorun etmeyin derim ama oyun müptelası iseniz sıkıntı olabilir.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Sizin 3500 fiyat bandında bir cihaz öneriniz var mı şu an ürünü iptal etme şansım var
Mesajlar birleştirildi:

Çok ağır oyunlar oynamıyorsanız sorun etmeyin derim ama oyun müptelası iseniz sıkıntı olabilir.
Hayır genelde sosyal medya wp arada sırada oyun oynarım o da en fazla 1 2 saat

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Çok oyun oynamam ama performansi da kötü olmasın kamerası orta olsa yeter sesi bataryası ve ekranı da önemli bu kadar
Bu anlattıklarınızın reno5 lite için iyi olduğundan bahsetti arkadaşlar.önceki yorumlarıda okuduysanız cihaz iyi performans sergilediğini bahsettiler .
Üründen vazgeçmeyin isterseniz.
Siz bilirsiniz ama

İsterseniz yukarıdaki karşılaştırmaya göz atınız

Upvote 0