Çözüldü Oppo reno 5 lite alınır mı

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme konusunda ne kadar oppoya kızsam da yine vazgeçmek istemiyorum çünkü coloros a çok alıştım ve sevdim bu yüzden oppo A52 cihazımı sattım ve şu an reno 5 lite almak istiyorum fakat yorumlara baktığımda hoparlör pek de kaliteli değilmiş kullanan arkadaşlar reno 5 lite hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Samsung sevmiyorum teşekkürler
Mesajlar birleştirildi:

Bu anlattıklarınızın reno5 lite için iyi olduğundan bahsetti arkadaşlar.önceki yorumlarıda okuduysanız cihaz iyi performans sergilediğini bahsettiler .
Üründen vazgeçmeyin isterseniz.
Siz bilirsiniz ama

İsterseniz yukarıdaki karşılaştırmaya göz atınız
Teşekkürler
Mesajlar birleştirildi:

Samsung tercih etmiyor sanırım @Mcht6198 bey
Evet Samsung hiç hoşuma gitmiyor çok sıradan ve basit geliyor

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Nesini tercih etmiyor Cihaz android 11 ile piyasaya çıktı ve samsungun 2 ana sürüm gönderme garantisi var yani android 13'ü bile alacak bir cihaz
Reno 5 lite da android 13 ü alacak
Mesajlar birleştirildi:

Nesini tercih etmiyor Cihaz android 11 ile piyasaya çıktı ve samsungun 2 ana sürüm gönderme garantisi var yani android 13'ü bile alacak bir cihaz
Ayrıca exynos işlemcili ve reno 5 lite a göre eski bir cihaz 2 sene önce çıkmış piyasaya

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
İşlemci konusunda biraz daha iyi olduğunu düşündüğüm için snapdragon 678 li redmi note 10 u düşündüm ama arada büyük performans farkları yok ve benim için büyük eksik note 10 da NFC yok ve ekran kalitesinin daha düşük olduğu söyleniyor bu yüzden iptal etmiyorum teşekkürler arkadaşlar başınızı ağrıtmış olabilirim bugün gündemi fazlasıyla meşgul ettim kusura bakmayın herkese tekrar teşekkür ederim iyi geceler

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İşlemci konusunda biraz daha iyi olduğunu düşündüğüm için snapdragon 678 li redmi note 10 u düşündüm ama arada büyük performans farkları yok ve benim için büyük eksik note 10 da NFC yok ve ekran kalitesinin daha düşük olduğu söyleniyor bu yüzden iptal etmiyorum teşekkürler arkadaşlar başınızı ağrıtmış olabilirim bugün gündemi fazlasıyla meşgul ettim kusura bakmayın herkese tekrar teşekkür ederim iyi geceler
Rica ederim,mantıklı seçim.
Estağfurullah.

Upvote 0

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Cihaz elime ulaştı gerçekten çok zarif ve şık çok beğendim her şeyiyle sesi de gayet iyi fakat size bir sorum olacak reno 5 lite da kenar aydınlatma yok neden sizde de aynı mı
Güle güle kullanın,hayırlı olsun.Reno 5 Lite modelinde maalesef kenar aydınlatma özelliği bulunmuyor.Reno 4 Lite modelinde olan kenar aydınlatma özelliğinin bir güncelleme ile Reno 5 Lite modelinde de olmasını istiyoruz.Acaba kullanıcı istekleri ile böyle bir şey mümkün olabilir mi? Olursa çok güzel olur diye düşünüyorum.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güle güle kullanın,hayırlı olsun.Reno 5 Lite modelinde maalesef kenar aydınlatma özelliği bulunmuyor.Reno 4 Lite modelinde olan kenar aydınlatma özelliğinin bir güncelleme ile Reno 5 Lite modelinde de olmasını istiyoruz.Acaba kullanıcı istekleri ile böyle bir şey mümkün olabilir mi? Olursa çok güzel olur diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim sağolun evet bence verirler güncelleme ile

Upvote 0

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Teşekkür ederim sağolun evet bence verirler güncelleme ile
Rica ederim.Evet vermeleri lazım.Çünkü bir alt model olan Reno 4 Lite modelinde olan bir özelliğin nedense bir üst model olan Reno 5 Lite modelinde olmaması çok saçma ve tuhaf.Oppo neden böyle kısıtlamalar yapar gerçekten çok ilginç.Bir güncelleme ile kenar aydınlatma özelliğinin Reno 5 Lite modelinde de olmasını istiyoruz.

Upvote 0