Oppo reno 5 lite güvenlik güncellemesi

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Ya benmi anlatamiyorum telefon 4gb ve sd662 en kötü islemcisi ne bekliyorusunuz ultra performansmi. Alirken özelliklerine iyi baksaydiniz bende a74 kullaniyorum gayet iyi akici sekilde calisiyo. Telefonu cok kurcalamayin kac defa soyliycem.
Yahu gayet iy akıcı şekilde çalışıyor diyorsunuz ya? Bende ondan yok işte diyorum. Aynı cihaz herşey aynı.
Mesajlar birleştirildi:

Daha önceden açtıysanız bir kere bile cihazı olumsuz etkileri sürüyor.
Aylardır kapalı eğer cihazımda kalıcı hasar bıraktı ise saçmalık. Neden buna göre geliştirme yapmıyorlar ki. Buna uygun kalitede nand kullansalar böyle bir şey olmaz...

OPPO14

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Yahu gayet iy akıcı şekilde çalışıyor diyorsunuz ya? Bende ondan yok işte diyorum. Aynı cihaz herşey aynı.
Mesajlar birleştirildi:

Aylardır kapalı eğer cihazımda kalıcı hasar bıraktı ise saçmalık. Neden buna göre geliştirme yapmıyorlar ki. Buna uygun kalitede nand kullansalar böyle bir şey olmaz...
Valla ben gayet memnunum siz ultra akici telefon istiyosaniz satin neyi bekliyosunuz?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Madem ram artırmanız kapalı bence telefonunuzu yedekleyip harf reset atmanız. Muhtemelen performansına olumlu etki edecektir diye düşünüyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Madem ram artırmanız kapalı bence telefonunuzu yedekleyip harf reset atmanız. Muhtemelen performansına olumlu etki edecektir diye düşünüyorum.
Hard Reset demek istemiştim.

ercan14

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Tartışma çıkacağını sanmıyorum , herkes saygı ve hakaret içermediği sürece görüşlerini açıkca belirtebilir.

Benim bu konuya bir el atar mısınız sorunum hala devam ediyor çözemedim

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Valla ben gayet memnunum siz ultra akici telefon istiyosaniz satin neyi bekliyosunuz?
Arkadaşım. Bakın beni anlamak istediğiniz şekilde anladığınız için yanlış anlıyorsunuz. Ben ultra akıcı bir telefon BEKLEMİYORUM. Benim derdim, aynı cihaz başkasında akıcı iken, bende deli gibi kasıyor olması. Bir de nedir bu beğenmiyorsan sat çıkışı? Satıyorum zaten cihazı sarı sitede ilanda 20 gündür. Klasik savunacak bir şeyi kalmayan insan yorumu. Çok acı. Satabilsem zaten bir saniye durmam.
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Hard Reset demek istemiştim.
3 4 kere kendim reset attım, 1 kere de servise sıfırdan ColorOS 11 yazılım kurdu fakat gerçekten elle tutulur bir sonuç almadım. Cihaz yine kasıyordu. Kısacası yapmadığım şey kalmadı. Ümitsiz vaka benim cihaz. Hafızam bomboş, 80 GB boş alan var, fazla uygulama yok vs ama yine kasıyor da kasıyor.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite

Benim bu konuya bir el atar mısınız sorunum hala devam ediyor çözemedim
Size yapmanız gerekenleri @Elif hanım anlatmış yine sorun çözülmediyse teknik servisten yardim alın
Not: Bende reno 5 lite kullanıyorum bahsettiğiniz sorun benim cihazda yok

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ekran tamamen kapalı iken çift tıklama ile kilit ekranı açılır ve ekranı yukarı sürükleyerek normal ekranı açarsınız. Ekranı kapatmak için ise ekran kilidinin simgesini ana ekrana eklerseniz ona basarakta ekranı kilitlersiniz. Çift tıklama ile Oppo larda ekran tamamen açılmıyor. Siz tamamen açılsın istiyorsanız böyle bir özellik yok maalesef.