Çözüldü Oppo reno 5 lite için hızlı araç şarj aleti tavsiye

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo reno 5 lite telefonum için araç çakmalığına takılan hızlı şarj aleti tavsiyesi istiyorum hangi marka ve kaç amperlik cihaz almam lazım kullanan ve önerisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum

EFSANEBRAD

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Araç şarj cihazı almam gerek fakat hiç öneride bulunan olmamış. hiç kimse mi kullanmıyor yada ihtiyacı olmadı bu cihaza? varsa tavsiyeniz alırım :))

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Araç şarj cihazı almam gerek fakat hiç öneride bulunan olmamış. hiç kimse mi kullanmıyor yada ihtiyacı olmadı bu cihaza? varsa tavsiyeniz alırım :))

Buradan kimse fikir vermedi youtube da kendim araştırdım Baseus marka 48w araç şarj cihazı aldım. Oppo reno 5 lite kendi şarj cihazı 1850 amperle şarj ederken araç için aldığım baseus marka cihaz 1340 amperle şarj ediyor sabit şarj cihazına göre biraz daha yavaş dolduruyor ama iş görüyor %32 den %100 e 1 saat 15 dk da doldurdu.
Cihazı amazondan kampanyada iken 170 liraya almıştım şuan kaç lira bilmiyorum.

Upvote 0
Çözüm

EFSANEBRAD

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Buradan kimse fikir vermedi youtube da kendim araştırdım Baseus marka 48w araç şarj cihazı aldım. Oppo reno 5 lite kendi şarj cihazı 1850 amperle şarj ederken araç için aldığım baseus marka cihaz 1340 amperle şarj ediyor sabit şarj cihazına göre biraz daha yavaş dolduruyor ama iş görüyor %32 den %100 e 1 saat 15 dk da doldurdu.
Cihazı amazondan kampanyada iken 170 liraya almıştım şuan kaç lira bilmiyorum.
Teşekkürler araştıracağım...

Upvote 0