Yardım OPPO RENO 5 LİTE KAMERA KALİTESİ KÖTÜ

kaisersoze

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar yaklaşık 6 aydır telefonu kullanıyorum ama son aylarda kamera kalitesinde bir sıkıntı var ayrıca instagrama hikaye atınca fotoğraf 2x bulanıklaşıyor nedenini hiç anlamadım

Örnek olarak

Bir çok fotoda böyle bulanıklaşmalar var sebebi ne olabilir

kaisersoze

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Instagram'da paylaşım yaparken kalite kaybı olması normal. Bazen hatalı güncellemelerle daha da kalite kaybı yaşanabiliyor.

Çektiğiniz fotoğraflar galeri uygulamalarında da bulanık çıkıyorsa kamerada sorun olabilir. Eğer ki sadece Instagram, Facebook, Snapchat gibi uygulamalarda kalite kaybı, bulanık çıkma oluyorsa bu dediğim uygulamalardaki sıkıntılardan dolayıdır.
Yok galeridede aynı bulanık ornekte attığım gibi instagramda kalite kaybı oluyor biliyorum ama bende biraz fazla kuzenim a10 kullanıyor onun hikayeye attığı foto benimkinden daha iyi gozukuyor

Upvote 0

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ben kamerasından genel olarak memnunum.Arkadaşlar belirttiğine göre bazı sorunlar da olabiliyor demek ki.Normal çekimler yapıyorum öyle çok fazla detaylar bilmiyorum ama çektiğim fotoğraflar ve videolar net.

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Yok galeridede aynı bulanık ornekte attığım gibi instagramda kalite kaybı oluyor biliyorum ama bende biraz fazla kuzenim a10 kullanıyor onun hikayeye attığı foto benimkinden daha iyi gozukuyor
Merhabalar

Diğer kullanıcılar iyi çektiğini belirtmiş. Kameranızda sorun olabilir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

OPPO Türkiye
Müşteri Hizmetleri
Tel: 0850 433 67 76 (9:00-18:00, Pazartesi-Pazar)
E-Mail: support.tr@oppo.com
Web:

Upvote 0