oppo reno 5 lite

hakan1987

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba arkadaşlar tan 1 ay oldu telefonumu alalı hiç güncellemedim güncellemeleri kapattım
Burada bir kaç arkadaş tavsiye etti sanırım sorun oluyormuş zaten oyle aman aman kullanıcı değilim.
ColorOS 12 oppo reno 5 lite güncellemesi ne zaman gelecek sizce güncellemeyi o zaman mı yapsam sürüm güncellemesi olunca bütün sorunlar çözülüyor mu?

Şuan hissettiğim sorun yok

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba arkadaşlar tan 1 ay oldu telefonumu alalı hiç güncellemedim güncellemeleri kapattım
Burada bir kaç arkadaş tavsiye etti sanırım sorun oluyormuş zaten oyle aman aman kullanıcı değilim.
ColorOS 12 oppo reno 5 lite güncellemesi ne zaman gelecek sizce güncellemeyi o zaman mı yapsam sürüm güncellemesi olunca bütün sorunlar çözülüyor mu?

Merhabalar efendim

Oppo telefonlarinin guncelemesini kapatmayi tavsiye etmeyiz cunku yazilim guncelemeleri cihazinizin korumasini ve optmizasyon yapar.
Hackerlera karsi korur

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Merhabalar

2022'nin ilk çeyreğinde Reno 5 Lite için güncelleme gönderilecek.

Güncelleme sonrası sorun oluşmayacağının garantisi verilemez. Android güncellemesi büyük bir güncelleme olduğu için hatalar meydana gelebilir. Fakat yine güncellemeyle düzeltilir.

hakan1987

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar efendim

Oppo telefonlarinin guncelemesini kapatmayi tavsiye etmeyiz cunku yazilim guncelemeleri cihazinizin korumasini ve optmizasyon yapar.
Hackerlera karsi korur
hackerler her verimizi zaten çaldı artık koruyacagıma ınancım yok ben korusam kaydoldugum sıte çaldırıyor :)

Bu telefonu kullananlar bu forumda guncelleme daha ıyı dedi bende canıma mınnet guncellemeyı kapattım

Hakans

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Hiç birzaman sorunsuz kullandigim tele Güncelleme yapmam diyen bendim. Ben hala ilk günden beri zerre bişey guncellemedim. Mevcut sürüm zaten uygulamalar için yeterli. E sorunda yoksa niçin androidin bilinmez güncellemesine girip telefonun akıbetini Samsung'a çevirelim ki