Yardım Oppo Reno 6 WhatsApp Geniş Acı Sorunu

Nby

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba Oppo Reno 6 Kullanıyorum
WhatsAppdan birisine resim gönderirken kamera ile fotoğrafa odaklanırken normal açı ile gösteriyor ve anlık çektiğimde ise geniş açı devreye giriyor. Yakından bir kitap sayfasına bakıyorum normal açı ama kitabı çekince geniş açı ile çekiyor ve sayfaları ve yazıları geniş ve bulanık alıyor.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz..

Teşekkür ederim

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
WhatsAppdan birisine resim gönderirken kamera ile fotoğrafa odaklanırken normal açı ile gösteriyor ve anlık çektiğimde ise geniş açı devreye giriyor. Yakından bir kitap sayfasına bakıyorum normal açı ama kitabı çekince geniş açı ile çekiyor ve sayfaları ve yazıları geniş ve bulanık alıyor.

Teşekkür ederim
Merhaba @Nby

Ilk önce kamera uygulamasina basili tutup sonra uygulama bilgileri sonra depolama verileri basarak önbelegi siliniz.

ikinci adim Whatshapp basili tutup uygulama bilgileri ve depolama verileri ve daha sonra önbelegi temizleyiniz.

ucuncu adim kamera camini temizleyiniz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Teşekkür ederim
Telefonunuz un fotoğraf çekim çözünürlük ile WhatsApp birbirine uygun olmadığı için çeviriyor olabilir.
Fotoğraf ayarlar kısmından 1080 seçiniz deneyiniz lütfen
Fotoğraf kısmınıdan al yazan kısmı aşağıya çekiniz ve full olarak ayarlayınız.

Upvote 0