Çözüldü Oppo reno2 z akıllı kenar çubuğu kayboldu

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere, epey faydalı bir fonksiyon olan, ekranın yan tarafa konumlandırılmış, ufak yan pencere gibi, sola kaydırarak ulaştığımız menü, bugün itibarıyla kayboldu telefonda. Özelliği kapatıp açtım, telefonu kapatıp açtım. Bir türlü gelmiyor.
E modeli biliyorsunuz güncelleme almıyor epeydir, ondan kaynaklı da değil.
Sizce ne olmuş olabilir, sıfırlama yapmadan çözmemiz lazım. Teşekkürler

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere, epey faydalı bir fonksiyon olan, ekranın yan tarafa konumlandırılmış, ufak yan pencere gibi, sola kaydırarak ulaştığımız menü, bugün itibarıyla kayboldu telefonda. Özelliği kapatıp açtım, telefonu kapatıp açtım. Bir türlü gelmiyor.
E modeli biliyorsunuz güncelleme almıyor epeydir, ondan kaynaklı da değil.
Sizce ne olmuş olabilir, sıfırlama yapmadan çözmemiz lazım. Teşekkürler

Ben de Reno 2Z kullanıyorum, şu anda bu sürüm yüklü çalışıyor, virüs taraması da yapıldı sorun yok. İyi günlerde kullanın.

Upvote 1
Çözüm

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z

Ben de Reno 2Z kullanıyorum, şu anda bu sürüm yüklü çalışıyor, virüs taraması da yapıldı sorun yok. İyi günlerde kullanın.
Teşekkür ederim. Konu açtığımı unutmuşum, şimdi kenar çubuğun kendi kendine aktif olduğunu görünce forum aklıma geldi. Cevap gelmiş bile. :)
Yaşadığım olay çok ilginç gerçekten. Nasıl kapanıyor, nasıl kendi kendine açılıyor geri, sır olarak kalacak sanırım.

Upvote 0